Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok túl lépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túl lépni az önbizalomhiányon és gátlásosságon? Jogyan lehetek ilyen luzer a nők területén? Miért nem tudok változni? Lehet hogy soha nem lesz barátnőm? F

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg félsz! És a félelmed okára magadnak kell rájönnöd!
2016. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A társadalom, meg a világ amit élünk ilyen problémákat szül egyre többet, és ezért csökken drasztikusan a népesség részben, a másik az anyagiak, de a párkeresés is nagyot változott, igazából a legjobb javaslat amit adhatok az, hogy meg kell tanulnod csajozni, olyan ez mint egy szakma, vannak táborok, internetes anyagok, ha tényleg mindent megteszel a cél érdekébe, külső+belső fejlesztés, szövegek hogy mivel menj oda, kifejlődik a beszélőkéd, és menni fog, ez az egyetlen út, hogy maximalizáld az esélyeid és szinte biztosan legyen egy párod. Sokan adnak itt tanácsokat, de amíg rosszul csinálod soha nem lesz sikered illetve nagyon kicsi eséllyel, olyan ez mint egy boxmeccs, önbizalmad ha jó, ki mersz állni akkoris vesztesz ha sose bokszoltál életedbe, muszáj rá edzeni, felkészülni.
2016. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző, nem tudom de nekem az úgy nagyon erőltetettnek tűnik... Olyan mintha ráerőltetnéd magad a másikra aztán csodálkoznak, hogy miért mennek szét, szerintem ha úgy ahogy van nem felel meg a masiknak akkor abból jó nem sülhet ki, megjátszás, hosszú távon úgy is kijön a valódi énje. Mondjuk ezt csak én gondolom így akinek szintén nem volt még senkije
2016. nov. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egy hibás terméket kell eladnod, csak magadat bemutatni. Ha nem érzed magad elég jónak senki számára, akkor inkább ezen a hibás önérétkelésen dolgoznék, és hagynám addig a bnő ügyet, mert valszeg csalódás lesz csak így a vége.
2016. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert rettegsz. Az az igazság, hogy pl nekem nem tetszenek az olyan fiúk, akiken látszik a félelem. Megélt példám: a fiú fél szivarozni az utcán, mert megláthatják az apja ismerősei, de mégis rágyújt. Amikor iskolatársaival találkozik és együtt sétáltunk a haverok szavai nagyon zaklatták, amikor megkérdezték, hogy ki vagyok.

Nekem is van elég sok gátlásom, de soha nem lehetek boldog ha mind félelemben élek. Ezen változtatok.

18/ L

2016. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!