Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja a külsőmre, hogy "nincs gond veled/semmi baj nincs a fejeddel", akkor az azt jelenti, hogy semmi vonzó nincs bennem, de örüljek, hogy legalább van 2 szemem/fülem és orrom?

Figyelt kérdés
Korábban már két csajnak is küldtem 1-1 kérdéssel kapcsolatban képet magamról, hogy anonimként mondjon valami őszintét, de az ilyen véleményt nem tudom mire vélni. Korábban még senki nem mondta a szemembe, hogy csúnya esetleg jóképű vagyok, márpedig köztudott, hogy a nők szemében elég éles határ van a kettő között, mert én úgy gondolom, hogy aki nem jóképű az egy nő számára nem vonzó, tehát nincs olyan, hogy átlagos vagy probléma nélküli külső...Nem jön be neki és nem érez iránta vonzalmat? Kész, ettől kezdve csúnyának minősül, mert nem üti meg a mércét. Lehet jönni a szubjektív ízléssel, de valahol a lelke mélyén minden nő érzi a vonzalmat egy pasi iránt és akit már többen is jóképűnek tartottak, az a nők többségének a szemében is az lesz. Nem tudom, hogy van-e még olyan, aki így gondolkozik, de szerintem ez nagyon is helytálló megállapítás.

2016. nov. 6. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van egy olyan sejtésem, hogy az egyik csaj én voltam, akinek képet küldtél, és talán pont én írtam ezt a véleményt.

Nyugodtan megkérdezhetted volna egyébként privátban is, hogy ez nálam mit takar, ha nem volt egyértelmű a dolog:D


Szóval a jelentése: Nem az a férfi, aki után megfordulok az utcán és azt mondom magamba, hogy "ejjha". De nem is az, akit ha meglátok arra gondolok, hogy "jaj szegény, de csúnya". Egy ilyen srácnál abszolút a belső értékek, a stílusa, a beszéde stb. dönti el, hogy bele tudok-e szeretni vagy sem.


Egyébként megjegyzem, hogy nálam a férfiak külső alapján 3 nagy kategóriába sorolhatók.

1. Baromi jól néz ki. Ez kb. a férfiak 10%-a, vagy még annyi se. Ők azok, akiket ha meglátok, akkor magamban megjegyzem, hogy kifejezetten jól néznek ki.

2. Bottal se. Ők azok, akik lehetnek bármilyen kedvesek, aranyosak, egyszerűen nem tudnék velük kapcsolatot elképzelni, mert taszítóak számomra. Ez mondjuk megint a férfiak 5-10%-a.

(Természetesen most a velem nagyjából egykorúakat veszem alapul)

3. Se nem helyes, se nem ronda. Ők azok, akiket nem veszek igazán észre, ha elmennek mellettem az utcán. Nagyjából a férfiak 80%-a ebbe a kategóriába tartozik. Csak attól függ, hogy a "szeretnék tőle valamit" vagy "nem szeretnék tőle semmit" felé billen a mérleg, hogy milyen a személyisége.

2016. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Ha egy csaj azt mondja a külsőmre, hogy "nincs gond veled/semmi baj nincs a fejeddel", akkor az azt jelenti, hogy semmi vonzó nincs bennem, de örüljek, hogy legalább van 2 szemem/fülem és orrom?"

Az azt jelenti ha már így konkrétan megnevezte, hogy te megkérdezted tőle mi a baj a fejeddel...

2016. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!