Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belegondoltatok már abba, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már abba, ha a nők megfelelően elfogadnák, értékelnék és viszonoznák a rendes férfiak közeledését, akkor egy sokkal békésebb, harmonikusabb világban élnénk?

Figyelt kérdés
Ha nem érzelmi ösztönlények lennének a nők, hanem tudatos "teremtők", mint ezek a rendes férfiak is, akik komoly kapcsolatot szeretnének, elköteleződve, törődően és kitartással partnerük oldalán. De ez egy kib...ott utópia, mert a nők tönkreteszik a rendes férfiakat és emiatt ők kiábrándulnak a világból, egy sokkal kreténebb világ teremtődik így a felgyülemlett romboló energia miatt. Rengeteg olyan férfit ismerek, akik azelőtt teljesen normális gondolkodású, vicces, értelmes férfiak voltak, aztán amikor belefutottak az évek során néhányszor egy-egy érzelmileg instabil, retardált lelkületű és gondolkodó nőbe- aki bár első ízben tökéletes harmóniát testesít meg, idővel mégis kiderül, hogy retardált-, utána teljesen becsavarodtak és kifordultak önmagukból. Ez a nők hibája.
2016. nov. 6. 20:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Értem. Tehát vannak a rendes férfiak és nem rendes férfiak..na meg vannak a nők.

Nincs több kérdésem.

2016. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Nem értek egyet. A világ olyan, amilyen. Lehet mérgelődni, meg szomorkodni, de az életed te éled, így csak a magad megváltoztatásával tudsz a világon változtatni. Hiába van bajod ezzel-azzal, meg lehetne így meg úgy, attól még pontosan úgy van, ahogy van. Mindenféle dolgok előfordulnak, előfordul az is amiről te beszélsz, de én már sokszor láttam, hogy valaki sü.et f... volt és egy nő/fickó mellett normális ember lett belőle:) márha lehet értelmezni a normális jelzőt.
2016. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2: h...eséget beszélsz. Ezzel a kijelentéseddel azt sugallod, hogy a rendes férfiak legyenek egy utolsó parasztok, érzéketlenek, érzelmileg instabilak, hogy ne okozzon nekik gondot ez az áldatlan állapot, ami ma folyik. Ez akkor nem építés, hanem rombolás. Még inkább rombolás érted? Az ilyen macskajancsi nőknek kéne két büdös nagy füles, hogy helyrepofozódjanak, nem kéne a pi-náért beáldozni mindent.
2016. nov. 6. 20:57
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha a nőknek nem lennének elvárásaik, az érzelmileg retardált pasik boldogok lennének? Ez a valódi kérdés?
2016. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%

belegondoltál abba, h ha nem lennének nők, folyton neked kéne főzni? o.o ez baromi sok idő.


bár ha belegondolok, ha a nők helyett többet főznél, sztem sokkal békésebb, harmonikusabb világban élnénk.


xD

2016. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nőket megszégyenító módon főzök faszikám. Sőt még mosni is tudok és takarítani is. Nagyon beszóltál. :-D
2016. nov. 6. 21:01
 7/29 anonim ***** válasza:
24%

5-ös vagyok. Én is.

Így ennyivel több esélyed van h megtaláld a harmonikus nőt. V nem?

2016. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Talán nem másban kellene keresni a hibát, tisztelt kérdező.

Könnyű a nőket hibáztatni mindenért.

2016. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Ja, a nők a hibásak mindenért, miattuk vannak gyilkosságok, miattuk dőlt le az ikertorony, miattuk van atomrobbantás, ugye?

Kicsit gondolkozzatok már el a saját balfaxságotokon!



A normális pasi az, akinek ha nemet mondanak elkezdi ri-bancozni és le k. anyázni a nőket?


Persze lehet jönni azzal, hogy szegény fiúkákból a nők hozták ezt ki, mert "jajj jajj", de abba senki nem gondol bele, hogy ha valami kihozható egy emberből, akkor az az ember olyan is?


Pl. ha engem megharap egy kutya, ergo rossz tapasztalatom lesz vele szemben, akkor sem akarom kinyírni vagy elaltatni és nem utálom miatta a kutyákat.


Remélem érthető a lényeg...

2016. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

A kérdés az, hogy ki dönti el, hogy


- egy nő/férfi rendes,

- mi az a kretén világ,

- mi az a romboló energia,

- normális gondolkodású,

- értelmes férfi,

- retardált lelkületű nő,


Ha ezt te azt hiszed te döntöd el, akkor tényleg komoly problémáid vannak. Te erről max véleményt mondhatsz. Itt pedig ez a kérdés értelmét vagy irányát is veszti.

2016. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!