Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feldolgozható az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feldolgozható az, ha valaki nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Tudományos kutatások igazolják (igen, megint a fránya britek), hogy a szeretethiányba akár bele is betegedhetünk (fejfájás, magas pulzus, hányinger, váll- és nyakfájás, viszketés, stb). Ha valaki azt tapasztalja, hogy az embereknek sem párkapcsolatilag, sem barátilag, sem sehogy (lehúzáson kívül) nincs rá szükségük, akkor mit tegyen, hogy enyhítse a rossz érzést?


Igen, akár magaménak is érezhetem a kérdést...


2016. nov. 8. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Nem,és ezt tapasztalatból írom,mert én is átélem...

Valóban van benne valami.

25/F

2016. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Testi tünetek is jelentkeztek már, vagy csak érzed, hogy szar ez így?
2016. nov. 8. 00:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így érzek csomószor, muszáj egy életcél aminek szenteled az életed, hogy semmi másra ne gondolj, és ha nincs időd gondolkodni ilyeneken akkor jobb lesz, a túl sok gondolkodás miatt érződik rossznak.
2016. nov. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj az első hozzászólónak, barátkozzatok, és máris megszűnik az érzés.
2016. nov. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fish1 ***** válasza:
63%

Szerintem inkább az a kérdés, hogy ez az ember milyen okokból kifolyólag nem kell senkinek semmilyen kapcsolatra. Vajon mik azok a tulajdonságai, amik miatt az emberek nem akarnak közeledni hozzájuk?


A szeretethiányos emberek általában saját magukat nem szeretik, és ezt a hiányzó szeretet másokon akarják bevasalni. Ez csaphat át megfelelési kényszerbe, amikor olyan dolgokat is megtesznek másoknak, amiket valójában nem akarnak, és a megtett dologért cserébe várják a szeretetet. Tulajdonképpen nem tudnak nemet mondani sem.

Ahhoz, hogy valaki szeresse saját magát, ki kell gyomlálnia magából azokat a dolgokat és tulajdonságokat, amikről úgy érzi, hogy hátráltatják. Hosszú folyamat, de végül mindig megéri. :)

2016. nov. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2016. nov. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Voltam már így, dolgoztam magamon, már jól vagyok.A Brittek meg bekaphatják.
2016. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fish1-nek igaza van. Köszönöm a választ!


"Pasi" vagyok, így van.

2016. nov. 8. 07:40
 9/12 A kérdező kommentje:
A "Kit érdekel a nyomorod?" tartalmú privát küldőjének üzenem ezúton, hogy senkit, pont ezért íródott a kérdés.
2016. nov. 8. 07:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez teljesen igaz rám, a testi tünetek is. Nem lehet feldolgozni, csak enyhíteni mondjuk menj oda, ahová szeretnél, csináld azt amit szeretnél egyedül. 36házas N
2016. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!