Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg könnyen találhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyen találhat egy nő társkeresőn nála jobb pasit?

Figyelt kérdés

Húgom jó pasit szeretne átlagos kedves lányként.

azt hallom hogy társkeresőn hatalmas a férfi többlet, így ha egy nő oda megy társat keresni viszonylag könnyen talált nála jobb pasit.


2016. nov. 8. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mind jobb pasi ott, mint egy lány :D
2016. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Találhat. Kérdés hogy mire.
2016. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp fog találni, de kérdés hogy milyet na meg a nagyja csak dugni akar.
2016. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak dugni akar, akkor igen, minden nehézség nélkül találhat olyan helyes pasit, aki egy patront nem sajnál tőle.

De ha normális kapcsolatot szeretne, akkor kösse fel a nadrágot, mert nem lesz egyszerű EGYÁLTALÁN találni megfelelő pasit. Nem hogy helyes is legyen. :)

2016. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
a férfitöbblet valóban nagyobb ottfelé..
2016. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
igen én is megtaláltam gabit aki jó pasi
2016. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem "könnyen". Aki tényleg jó pasi, az eleve nem neten ismerkedik, meg foglalt. Ha mégis, akkor sanszos hogy csak szexet akar. Meg a napi 50 levélből bogarászd ki hogy ki az aki közel él, nem idióta, nem aszoc, nem ronda...
2016. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jobb pasik nem társkeresőn vannak vagy foglaltak.
2016. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sokat társkeresőztem átlagos fiatal lányként.

Mit értesz jó pasi alatt?

A kigyúrt alfahímeket és Justin Bieber hasonmásokat? Mert ezekkel sose beszéltem. Ők nem írtak nekem, én meg kis szürke porszemnek éreztem magam hozzájuk. Általában sugárzik az egoizmus meg a beképzeltség a képeikről.

2016. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Húgom jó pasit szeretne átlagos kedves lányként."


Minden(!) nő jó pasit akar magának. Az összes nő ugyanazt a pár jól kinéző férfit akarja megszerezni, aztán csodálkoznak, hogy nem tudnak normális párkapcsolatot kialakítani és csak egy-egy menetre kellenek. A húgod előre megírhatja a mindenpasicsakszexetakar bejegyzését.

2016. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!