Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet annak erdekeben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet annak erdekeben egy 24 eves no, hogy komoly parkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
A lany szep arcban, bar kisse alacsony, 158 cm, 49 kilo, okos, jogi egyetemet vegzett, van munkahelye, vannak celjai, van humorerzeke, es megis csak olyan ferfiakba szalad bele, akik nem akarnak kapcsolatot.
2016. nov. 10. 18:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem a diploma a lényeg, hanem az intellektus, hogy tudjunk beszélgetni. Randizgattam én már rakodómunkással is, rendőrrel is, akikkel jól el tudtam lenni.

Egyébként szerintem az is probléma, hogy azért sem mernek próbálkozni a férfiak, mert pont ezt hiszik, hogy aki nem diplomás, annak úgysincs esélye...

2016. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8%

„hanem mert masok a prioritasok.” – Bezzeg te figyelembe vetted az ő prioritásait?! Nem úgy néz ki. Azt elvártad, hogy ő toleráljon mindent, de te neki semmit.

Amúgy meg két normális, felnőtt, nem tanuló embernek nem hasonlóak az prioritásai? Gondolom most már te sem tanulsz?! Munka, család, normális kapcsolat, egzisztencia, gyerekek. Ja hogy az mégis csak ciki, hogy a jogász csajnak a pasija „csak” ács, vagy autószerelő. Miért nem írod ki kerek perec, hogy csak olyan érdekel akinek neve előtt Dr. van és minimum nettó 500-at keres?

És még meg is magyarázod, hogy igazándiból te nem is vagy gőgös és öntelt nagyképű, mert mások is azok. Gratulálok!

Alapból kizárod a pasik 95%-át mert ők nem érnek fel a te intellektuális szintedre, aztán meg ide jössz sírni, hogy nincs komoly kapcsolatod. Tudod mit? Meg is érdemled, hogy magányos vénkisasszonyként éld le az egész életed, és egyetlen örömöd az legyen, hogy a falon lógó jogi diplomádat porolgasd minden nap.

2016. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Ó na, kedves Utolsó.

Az előző kapcsolatomban igenis nagyon figyeltem a párom prioritásaira. Olyannyira, hogy -bár neki nem volt hónapokig munkahelye-, én pénzeltem, és utólag kiderült, hogy emelett folyamatosan meglopott. Én voltam a naiv, persze, de azt nem mondhatja senki, hogy a pénzre vagyok ráállva, vagy hogy nem figyeltem rá. Nekem a pénz nem olyan fontos, Viszont kétszer ugyanazt a hibát nem követném el.

2016. nov. 11. 08:54
 14/26 anonim ***** válasza:
Érthetetlen ez számomra .szép és értelmes nő nem találja a párját,miközben túlnépesedés van ppp.semmi rejtett difi nincs a génedben? Egy kávét?! ☕
2016. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

1. csinálj magadnak szabadidőt, és ahol lehet, vedd le magadról a nyomást, hogy (ahogy egyes írta), lazább legyél, ne legyen minden ilyen vérkomoly.


2. járj el sok helyre. ha inni nem szeretsz, akkor táncórák, hangversenyek, élményfürdő, könyvesbolt, parkok. ide mehetsz egyedül is.


3. ne rögtön kapcsolatot akarj kezdeni. szerintem találkozhatsz olyanokkal is, akik nem érdekelnek különösebben, vagy nem tudod, hogy érdekelni fognak-e. persze nem vagy szeretetszolgálat, nem kell többet találkozni, ha unod őket.


4. a társkeresőt én is megpróbálnám (megpróbáltam), voltak jó tapasztalataim. végül nem innen lett barátom. szerintem ne rakj fel képet, és hagyd azokat, akik ennyivel indítanak, hogy kép kell. én is normálisan nézek ki, de így egy csomó bunkót el lehet kerülni. ja és kivételt is tettem egyvalakivel, aki képet kért, mert a bemutatkozó lapján látszott, hogy jó könyveket olvas.


5. amikor ott vagy, hogy gondolkozol rajta, komolyan vegyél-e valakit, akkor belegondolhatsz esetleg, mi vele a bökkenő, és ezt elfogadod-e. mert mindenkivel van.


volt már öngyűlölő barátom, olyan, akinek súlyos pénzügyi gondjai voltak, olyan, akinek gyerekei voltak, és olyan is, aki jóval fiatalabb nálam, vagy nem magyar.


velem meg az a nagy gond, hogy nincs önbizalmam, és ebből lehet bizalmatlanság, gyanúsítgatás, irigység, elégedetlenség, állandó idegesség. szomorú, de ez van. dolgozok rajta.


6. még valami. ne igyekezz túl sokat, mindent adni. szerintem ez az önbizalomhiányból fakad, és úgy vettem észre, engem emiatt szoktak néha nem komolyan venni. képes vagyok esőben éjszaka jó messzire elmenni, ha találkozni akarok. nem vettem észre, hogy egyedül tolom a szekeret.

2016. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha egy nem Dr. lopott tőled, akkor ergo az összes olyan akinek nincs Dr.-je az lopni fog. Brilliáns! Még szerencse, hogy ti jogászok talpig becsületesek vagytok..... (Állítólag vannak olyan ügyvédek, ügyészek, végrehajtók, jegyzők akik közel sem az erkölcs, a becsületesség minta példányai. De hát ez ugye csak szóbeszéd, ilyen nincs e kies honban.)


Milyen hibát? Hogy csoró, nem diplomással jártál? És te nem vagy anyagias és gőgős..... Ja....

2016. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

De miert forgatod ki a szavaimat?

Tudom, hogy vannak nem tul korrekt jogaszok, ezen nem tudok valtoztatni. Van olyan, aki kozeledik, de epp az ertekrendje miatt nem szeretnek vele kapcsolatot. Pedig lam, van diplomaja es penze.

Valoszinu, hogy amilyen naiv voltam fiatalabb koromban, meg a diplomas doktor is meglopott volna. Nem azert lopott, mert nem volt diplomaja, hanem mert szuksege volt penzre. Ha diplomara lett volna szuksege, akkor a diplomamat lopta volna el :)

A "hibat", hogy ne jelentsen mas prioritasa tobbet a magamenal.

2016. nov. 11. 11:06
 18/26 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat!
2016. nov. 11. 11:10
 19/26 anonim ***** válasza:
Na,teccet már találni valakit? Vagy örök vénlány marad,maga okos és szép jogi micsodácska 😜
2016. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, azok alapján nekem ez a tökéletes NŐ, imádom a vékony, jófej csajokat. Még sincs senkim :(
2016. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!