Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek nagy arányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek nagy arányban vannak jelen a 20-25 év közötti nők között olyanok, akik intelligensek, okosak, bájosak, de emellett nagyon szépek, ápoltak, stílusosak is? Ti örülnétek egy ilyen barátnőnek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 16:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
jóhogy örülnék :D
2016. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

Elég kevés ilyen lányt látok, pedig egyetemista vagyok. Viszont rengeteget, akik ilyennek hiszik magukat meg az összes barátnőjüket. Itt is látni lehet, hogy az első két válaszoló is benyögte ezt a szöveget. Bizonyára nagyon intelligensek, ha még a kérdés első szavát sem voltak képesek felfogni. :)

A külsővel nincs gond. Rengeteg szép lányt látni. Az intelligencia hiányzik legtöbbször.

Az a baj, hogy manapság mindenki okosnak és tájékozottnak tartja magát, aki valamit elért. Pl. aki lediplomázott, okosnak tartja magát. Tény, hogy tud tanulni és megcsinálta a szakot. Vagy jól magol. Ettől függetlenül nem lesz egy sokrétűen intelligens ember. Általában azt látom, hogy sokan 1-2 témában vannak otthon és ennyiben ki is merülnek a dolgok. Egy kezemen megtudom számolni, hogy hány olyan lányt láttam, aki képben volt a művészetekkel, politikával, földrajzzal meg hasonlókkal és mellette logikus volt és használta a józan paraszti eszét.

Örülnék e egy ilyen barátnőnek? Persze! Az eddig általam látott legokosabbra le is csaptam és jó kapcsolat volt.

2016. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
engem is ilyennek tartanak bár én egy 48 éves férfi vagyok
2016. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Kevés ilyen lány van és mégkevesebb olyan pasi,aki meg is érdemel egy ilyen barátnőt :)
2017. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

mikor tini voltam, alig vártam ezt a kort, gondolván jobb lesz. Nem lett az.

Vannak ilyen lányok, de foglaltak. Vagy kis százalékuk elzárja magát az ismerkedéstől XY dolog miatt.

26f

2017. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Itt minden nő okos meg minden.Azonban a valóság teljesen mást mutat.
2018. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem 20 felett egyre kevesebben vannak, lassul az anyagcsere...20 alatt lehet csokit chipsel enni és inni minden hétvégén, akkor formás marad a test, utána ez változik...

30 felett meg nagyítóval kell keresned a szép nőket. Az okos nőt és okos férfit meg mindig nagyítóval kell keresned..

2018. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%

#16-ossal egyetértek. Tele van az oldal olyan lányokkal, akik azt állítják magukról, hogy okosak és szépek. Ehhez képest pár válasz után már gyűlölködve reagálnak mindenre, elborult aggyal nyomkodják a piros kezeket és személyeskedő beszólásokat nyomnak.

Az a baj, hogy a valóságban is szinte minden lány azt hiszi, hogy ő tök rendben van, mert tinderen úgyis matchel 100 kanos sráccal, a bevásárlásnál a pénztáros srác is megdugná, az utcán meg megnézik páran. Aztán, amikor nem tudnak kiépíteni normális kapcsolatot, rosszul választanak párt és mindenki csak dugni akar velük, akkor már le sem esik nekik, hogy talán valamit rosszul csináltak.

2018. máj. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

Az ünnepek alatt kimentem a családdal egy nagy aqua-parkba. Nem vagyok ínyenc, nincs magasan a léc, de egy kezemen meg tudtam volna számolni mennyi szép nőt láttam. A tetoválás egy dolog, attól senki sem lesz szép. A fürdőruha merészsége sem nyom sokat a latba, a behúzott tanga sem. A felhozatal 99%-ban átlagos volt, ebbe én is beletartoztam. A gond ott kezdődik, hogy a nők és a férfiak is túl sokat gondolnak magukról.


A konditeremtől még nem leszel szép, egy leszálkásított, feszes test már genetika kérdése is. A 165cm magas, csapott vállú férfiak sosem lesznek szépek, még ha heti 7X járnak terembe, még ha 200EFt-ot költenek cuccokra akkor sem. A nőknél is adott a genetika, egy tömpe lábú, széles csípőjű nő sem lesz szép sosem, még akkor sem, ha az összes energiájával az arcával akarja ellensúlyozni a gyengébb testi adottságait.


Ezektől függetlenül bárki lehet jófej, kellemes társ.

Intelligens, okos, bájos... ez meg annyira szubjektív.

Az biztos, hogy mindenki túlértékeli magát, ehhez mérten sokkal jobb ffit vagy nőt gondolna magának, mint amilyen ő a valóságban.


Az alapvető emberi tulajdonságokat meg mindenki "otthonról" hozza, plussz a személyiségjegyek.


A 16-25 éves kor a lányoknál a legszebb kor, itt szinte mindenki a csúcson van. Általában innen kezdődik a lejtő, de ez természetes folyamat. Nem, nem kell a szöveg, hogy milyen gyönyörű 40 éves nők is vannak. Ja, számszerűen meg a 20 éves korosztály 80%-a az, a 40-eseknél meg max az 5%.

2019. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért ne legyen már mindegy, hogy valaki sporos-e, odafigyel-e az alakjára, vagy tökre elhagyja magát, csak mert széles a csípője vagy “csapott” a válla.

Nyilván számít a genetika, de a lényeg, hogy az embernek magából kell kihoznia a maximumot. Ha ott van a mérce, hogy CK- vagy VS-modell, akkor nagyon sokan egyedül fognak maradni.

2019. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!