Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez itt az az oldal, ahol feltehetem a költői kérdést magamnak (és nektek), miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

19-20-21 évesen még elképzelni is képtelen lettem volna hogy 29 és majdnem 30 évesen még mindég egyedül leszek, barátnő, társ, kapcsolat nélkül. Mi változott meg azóta? Miért nem megy úgy mint akkor? Teszem fel mindég magamnak a kérdést és nem találok rá választ. Nem érint jól lelkileg. Próbálom végig gondolni, hogy miért lehet, talán nem jó helyekre járok, talán nem a megfelelő emberekkel ismerkedem, talán túl válogatós vagyok, talán az elutasítást nem tudom jól kezelni, nem tudom. Nem akarom én görcsösen, de vágyom a társat azt a valakit és nyitott szemmel járok és tovább keresem.

29f



2016. nov. 14. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
" Miért nem megy úgy mint akkor? " Mert amikor "ment" akkor nem kapcsolatot hanem szabad lyukat kerestél. Egyre érdektelenebb vagy a lehetséges barátnök számára.
2016. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tökjó dolog az önfejlesztés. Sosem késő belekezdeni! (szóval még várhatsz vele éveket is akár.. :D NEEM!)


Tudok segíteni az elkezdésben, egy utat végigjártam én is. Írj privit, írd le, hogy mit szeretnél, mire vágysz, mire van szükséged, és segítek megtalálni az információkat-könyveket-tanulnivalót, ami segítségedre lehet céljaid elérésében.

2016. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan erre gondolok. Miben kellene fejlődnöm, hogy társra és stabil párkapcsolatra találjak.
2016. nov. 14. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg vártad te is azt hogy majd a "sors" megsegít, de sajnálom, nincsen isteni erő ami megsegít a bajba külömben hajléktalanok se lennének... pláne nem ennyi, szóval neked kell a sarkadra állni, ha csajt akarsz megkell tanulnod csajozni, gondolom 29 éves korodra már kiépült az életed és monoton halad, szóval márcsak a csajozóképességet kell fejleszteni mint egy skillt, illetve a külsődet a lehető legjobbá tenni, és a stílusodat is. A probléma gyökere hogy fele annyi csaj sincs mint fiu és aki nem tesz azért hogy legyen csaja nemis lesz mert 3 másik már megis kapta.
2016. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jól jönne a segítség :)
2016. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!