Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellenek érdemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek érdemben a magyar nők a külföldi pasiknak?

Figyelt kérdés
Az a csaj aki a legszebb volt a csoportba (a 17 csajból) kényszerből ki kellett mennie, mert lejárt az államilag támogatott félévei száma orvosin, és csak így tudta befejezni, hogy kimegy. Már 5 éve él Bécsben, és egyetlen osztrák pasi sem próbálkozott nála érdemben. Pedig mondom, ő volt a legszebb és fiatal is, és teljesen normális értékrendű, értelmes fiatal orvos nő. Akkor gondoljatok bele, hogy a legtöbb magyar nő aki csúnya annak mennyi esélye lehet. Szóval 5 év magány után most végre lett kint egy magyar pasija, semmi extra, átlagos normális.
2016. nov. 17. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy nő. A többiről is mesélj.
2016. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Németországban élek, a németek nem tetszenek, igaz nem is volt rá nagyon példa, hogy próbálkoztak. Más országokból igen, de ők meg inkább csak szexet akarnak. Én se vagyok csúnya. Szerintem a legtöbb ember leginkább a saját hazájából szeretne komolyan ismerkedni, családot alapítani. Magyarok próbálkoznak nálam, azzal nincs gond.
2016. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt külföldi párral kapcsolatban élve nem tapasztaltam :D. Most akkor én is írjak ki egy kérdést, hogy "Miért kellenek ennyire a magyar nők a külföldi pasiknak? 2 éve élek a külföldi párommal, és majd megveszik értem." :D
2016. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Kisszívem, regisztrálj a badoo-ra, mint nő, tegyél ki egy átlagos magyar nőről képet (aki szerinted csúnya), és jelöld be, hogy beszélsz németül.

Aztán kapaszkodj, mert egész délután és este pityegni fog a telefonod, te meg hajthatod el a német, osztrák, és svájci udvarlókat. :)

Én ismertem meg így pasit, ő is volt nálam pár napot, én is nála egy pár napot, több hónapot elvoltunk így. Csak aztán nálam közbejött egy magyar pasi, akivel minden nap tudtam találkozni is. ;)

De levelezni és beszélgetni több pasival is kezdtem, kimondottan bejönnek nekik a magyar nők, pedig abszolút nem vagyok bombázó, és nem is vagyok fiatal sem.


Valamit nagyon rosszul csinál a csoporttársad. :D

2016. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

2-es vagyok.

Badoo-n nekem is írnak százával, de ott a legtöbb megint csak szexet akar sajnos. Párral beszélgettem is, és ez konkrétan ki is derült. Tehát a badoo nem mérvadó sajnos. Főleg az arab, kurd, török népek, nekik kb mindegy, csak nő legyen... Pedig nem vagyok egy fajgyűlölő, sőt, de ez a tapasztalat. És sok német is ilyen, nagyon soknak esze ágában sincs lekötnie magát, csak időnként kell nekik az egyéjszakás kaland, ezért vadásznak ennyire.

2016. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy én is így voltam egy párral 3 év alatt, hogy pár hónapig elvoltunk, voltunk egymásnál, csak ritkán tudtunk találkozni és így abbamaradt a dolog, mert én egy rendes kapcsolatot keresek. Sokan amíg ki nem jön a feleség, vagy nem találnak párt a saját hazájukból, külföldiekkel "szórakoznak". Amúgy nagyon kedvesek, odaadóak tudnak lenni, jobban, mint egy magyar, de a kapcsolat nem halad. A magyaroknak érdekes van rám idejük.

Persze van kivétel is, sok magyar házasodik külföldivel és boldogan élnek.

2016. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

4: neten keresztül nagy kárt nem tudnak tenni bennem. :D

Aki ilyen, azt elhajtom, de ebben a magyar pasik sem különbek, 20-ból egy akar tényleg engem megismerni, a többi 19 csak azért ír rám, mert engem még nem dugott meg.

A maradékkal viszont nagyon jól lehet beszélgetni, van akivel a baráti kapcsolat megmaradt, igaz, csak évente kétszer találkozunk (már mindketten a párunkkal együtt megyünk). Már miatta (miattuk) is megérte. :)

2016. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

"Akkor gondoljatok bele, hogy a legtöbb magyar nő aki csúnya annak mennyi esélye lehet."


Szegény anyád.

2016. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%

Hiába hajtogatja itthon minden második tinikorban megragadt fiatal lány/nő, hogy ő milyen komoly, igazából nem azok. És a külföldi férfiak ezt elég hamar észreveszik, ezért maximum szexet akarnak.

Emellett minden külföldi ismerősöm azt mondja, hogy a magyar lányok a legfelszínesebbek.

Igazából jó eséllyel a barátnőd elszállva magától azt hitte, hogy mert jól néz ki, egy felsőbb szintet képvisel. Pedig nem.

Jöhetnek a piros kezek azoktól, akik magukra ismernek.

2016. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ennyire fontos más magánélete, vagy miért érdekel?


Nekem barátnőm élt 5 évig Londonban, le sem tudta vakarni magáról a férfiakat. De butaságnak tartom egyetlen ember sikeréből vagy sikertelenségéből mélyreható következtetéseket levonni, ezt alapul véve általánosítani, ezzel a magyar nők értékét meghatározni igen csak merész dolognak tartom.

Meg aztán mondjuk lehet hogy éppen volt neki barátja Bécsben vagy másutt, - de amilyen kotnyelesnek és felszínesnek tűnsz - én sem avattalak volna be a helyében... :))

Ki volt a legszebb a csoportbaN, ki a csúnya ki a szép... jajj tini kategória

2016. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!