Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják sokan, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják sokan, hogy a mai nők igényei milyen magasak, mikor a nők igényeit valójában a férfiak határozzák meg?

Figyelt kérdés

Mivel, hogy a mai világban nagyon ilyen versenyhelyzet alakult ki egy fiatal és csinos nőért, de már az átlagos külsejű nőkért is, így az igényeket a többi férfi udvarló határozza meg. Ha ő többet tud nyújtani külsőre, belsőre, egzisztenciálisan akkor övé lesz a nő és téged meg sajnáltak. Ezt hívják természetes kiválasztódásnak.

Másik gyakori probléma amiről olvasok, hogy az bosszantja a férfiakat, hogy a nőknek magas az igényük viszont cserébe meg nem tudnak semmi nyújtani azon kívül, hogy lyuk van rajtuk. Na most ezt a férfiak "nevelték ki" a társadalomból. Mivel a legtöbb férfinak ez is elég volt, hogy a nő szexel vele és cserébe meg ad neki mindent, dolgozni se kell meg semmi. ezért min csodálkoztok, hogy a mostani generáció így nevelkedett, hogy valóban a nőktől nem sokat (szinte semmit) nem várnak el, azon kívül, hogy szexeljenek a pasival. De ezt a társadalmat a férfiak alakították így, tehát nem értem miért a nőket szidják ezért.


2016. nov. 18. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Mindkét nem takarózik valamivel és ujjal mutogat a másikra. Undorító! Nem érzem e világba valónak magam...
2016. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Első problémával még még egyetértek veled! De a másodikkal már egyáltalán nem. A második probléma nem a férfiak, hanem a feminizmusnak az érdeme, de azon belül is inkább a radikálisabb oldalúak. Egyetértek abban, hogy egyetemre, munkába, meg szavazásban ne érje már hátrány azért, mert nő! De akkor engem se érjen már hátrány társkeresésben, mert férfi vagyok.... mindegy ez már egy másik téma. Visszatérve ez a feminizmus kiharcolta még azt is hogy kb mi az, hogy nő dolgozon otthon, meg stb. Régen a férfiak nyomták el keményen a nőket történelem során, most a nők nyomják a férfiakat, mert nő árucikk lett, férfiak körbe udvarolják összes nőt ez mindig is így történt, és mivel tudd válogatni nő, nő az értéke minél több az udvarló annál jobban válogat és akkor minek ilyenekkel szarakodnia hogy főzés, mosás takarítás mert ha férfi megkéri rá úgy faképné hagyja ahogy elő van írva. Arról meg ne férfi tehessen már hogy kell neki szerető feleség, gyerek, családot akar alapítani.
2016. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Mondandómhoz annyit tennék hozzá, hogy meg kéne találni az egyenlőséget ami mind a két nemnek előnyös, és mivel ez egy elég nehéz és nem oldódik meg, el kell tűrjem, hogy mivel nem vagyok nő, értéktelen vagyok a világ számára.
2016. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy férfi nem tud megfelelni egyetlen nő igényeinek, mennyivel egyszerűbb azt mondani, hogy az igények magasak, és degradálni az egész női nemet, hogy semmire nem jók, csak szexre, mint fejlődni, változni, épülni.

Ez csak egy bizonyos embertípusra jellemző, de rájuk nagyon.

Akik képesek megfelelni a nők igényeinek és értékelik is a nőket, azok nem fognak panaszkodni, hiszen nincs mire.

2016. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
#4: Persze, mert ha alacsonynak született az illető, arról ő aztán annyira tehet és mekkora egy szemét/lusta/picsogós ember, hogy nem tesz semmit a siker érdekében. Csak halkan megsúgom neked, hogy iszonyatosan sok olyan alacsony pasit/kollégát ismerek, akik amúgy képzettek, tanultak, jól keresnek, de mivel csak annyi hibájuk van, hogy alacsonyak, hosszútávú kapcsolatra a nők (akiknek amúgy hatalmas a merítési lehetőségük) inkább választanak a többi hasonló képesítésű, de magasabb pasi közül, mert simán megtehetik. És hidd el, ezek a pasik tudnak ismerkedni. Okosak, diplomásak, nem hisztis kisfiúk. Ettől fogva, te alacsony férfiként meg is szakadhatsz, ha a konkurencia olyan mértékű, hogy a legkevésbé előnyös nők igényeit is képesek "kielégíteni". Ez olyan, mint amikor az európai középvállalat csődbe megy, mert jön egy kínai konkurens mamutvállalat, aki nyers erővel (olcsó munkaerő) egyszerűen kiszorít a piacról és ezzel egyszerűen nem lehet versenyezni. Mind2 ugyanolyan minőségű terméket gyárt, de a kínai sokkal olcsóbban fogja eladni, így nem lesz aki az európait megvegye és megbukik.
2016. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
# 5: Érdekes, nekem van több 160 cm körüli férfi ismerősöm, de még soha nem hallottam őket panaszkodni a nők igényeiről... mindnek van párja, az egyikről pedig konkrétan tudom az "egyetem bikája" volt, csak azt a nőt nem kapta meg, akit nem akart. Talán annyi a titkuk, hogy nem panaszkodnak, hanem élik az életüket, és igyekeznek belőle kihozni a legjobbat...
2016. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6


Húha, azt azért nehezen tudom elhinni, hogy egy 160 centis pasi az "egyetem bikája" legyen, és minden nőt megkaphasson. Milyen egyetemre járt? Csak nem óvodapedagógus vagy ápolónő?

2016. nov. 18. 15:11
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem az én hibám hogy k urvák...Nehogy azt is rám kend...
2016. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A kérdésed nagyon jó, és jogos! Bár nem mindent látok pontosan így, talán a korom miatt.

15-20 éve még az "átlagos pasi" tényleg átlagos volt, tehát egyáltalán nem volt elterjedt, hogy egy fiatal férfit érdekeljen a divat, odafigyeljen a megjelenésére, a súlyára, és igyekezzen kihozni a külsejéből a maximumot. Az ápoltság kimerült abban, hogy naponta alsógatyát és pólót cserél, és napi egyszer zuhanyzik és fogat mos. Ezzel már túl is teljesítette az elvárásokat!

Ma, ha körbenézek, azt látom, hogy a fiatal férfiak között nagyon sokan vannak, akiknek természetes lett, hogy odafigyelnek a külsejükre! Komolyan mondom, hogy 10 pasiból legalább 7 az, akin látszik, hogy ad magára. Divatos haj, ruha, kellemes illat, edzett testalkat, stb.


Akik itt is sírnak az igények miatt, az a maradék három, aki megrekedt azon a szinten, hogy naponta tiszta pólót vált.


A nőknél pedig azért alakult ez ki, mert az emberi kapcsolatok sodródnak rossz irányba. Nem társat keresnek, a pasik nem a gyerekeik leendő anyját, csak egy ágymelegítőt. Annak meg bőven elég kritérium, hogy marha jól néz ki, semmi más nem számít. Lehet buta, hisztis, féltékeny, pénzéhes, stb. A lényeg, hogy minél jobban nézzen ki!

A csajok pedig megtanulták kihasználni, hogy a pasiknak is érdeke a jó külső, és akinek ez kell, az finanszírozza is! Persze elég korhatáros ez a viselkedés is, mert egy 30 feletti nő sosem fog labdába rúgni a 18 éves hancúrmacákkal. :)


Cserébe megjelent egy új jelenség, ami 20 éve nem volt, legalább is egyáltalán nem ilyen mértékben! Nagyon sok huszonéves fiú elkezdett érdeklődni a harmincas nők iránt. A többség még mindig jól tartja magát, nőiessége teljében van, és kinőtte hisztiket, egzisztenciálisan önálló, és tudja, mit akar. Célzottan őket akarják tartós kapcsolatra.

2016. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ez már nekem is eszembe jutott, és van is benne igazság, néha rossz látni, hogy egyesek mennyire elvesztik a fejüket és bármit megtesznek, ha nőről van szó, így tényleg nem csoda, ha elkényelmesednek a nők.


Viszont ami meg kissé önellentmondásos az az, amikor arról állnak le panaszkodni, hogy miért nincs olyan férfi, akit érdekelné a személyisége meg az esze, és neki is lenne némi sütnivalója, nem csak egy paraszt, aztán az ilyeneknek meg következetesen semmi esélyt nem adnak. Szóval legalább legyen kapcsolat a szavak és a tettek között.

2016. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!