Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják sokan, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják sokan, hogy a mai nők igényei milyen magasak, mikor a nők igényeit valójában a férfiak határozzák meg?

Figyelt kérdés

Mivel, hogy a mai világban nagyon ilyen versenyhelyzet alakult ki egy fiatal és csinos nőért, de már az átlagos külsejű nőkért is, így az igényeket a többi férfi udvarló határozza meg. Ha ő többet tud nyújtani külsőre, belsőre, egzisztenciálisan akkor övé lesz a nő és téged meg sajnáltak. Ezt hívják természetes kiválasztódásnak.

Másik gyakori probléma amiről olvasok, hogy az bosszantja a férfiakat, hogy a nőknek magas az igényük viszont cserébe meg nem tudnak semmi nyújtani azon kívül, hogy lyuk van rajtuk. Na most ezt a férfiak "nevelték ki" a társadalomból. Mivel a legtöbb férfinak ez is elég volt, hogy a nő szexel vele és cserébe meg ad neki mindent, dolgozni se kell meg semmi. ezért min csodálkoztok, hogy a mostani generáció így nevelkedett, hogy valóban a nőktől nem sokat (szinte semmit) nem várnak el, azon kívül, hogy szexeljenek a pasival. De ezt a társadalmat a férfiak alakították így, tehát nem értem miért a nőket szidják ezért.


2016. nov. 18. 14:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na akkor lássuk. Az én párom, aki az igényeimet tökéletesen kielégíti:

-nagyszájú? Egyáltalán nem.

-extrovertált? Totál introvertált.

-magabiztos? Csak néhány dologban, amiről tudja, hogy jó bennük, de nagyon kevés ilyen van.

-jóképű? Nekem tetszik, másoknak meg nem.

-magas? Relatív. Nálam magasabb, egy 180 centis nőhöz képest viszont nem az. Viszont magasabb, mint az eddigi párjaim.

-humorrakétákat durrogtató? Próbál... De ha valamit nem igazán csípek benne, az a humora. Ezzel biztosan nem tudott volna meghódítani.

-ügyesen, frappánsan mindent kidumáló? Egyáltalán nem, sőt, kifejezetten irigykedik azokra az emberekre, akik képesek mindent kidumálni.

-férfi? Na ez legalább igaz.


A felsoroltakon túl viszont intelligens, művelt, céltudatos, tesz a céljaiért, önkritikus, fejlődni akaró és képes, figyelmes, gondoskodó, empatikus, segítőkész.


Én alapból elutasítottam azokat ismerkedéseim során, akik az életük nehézségeiért külső tényezőket okoltak. Mindenkinek vannak nehézségei, kivétel nélkül, kinek ez, kinek az. A feladatunk, hogy a rendelkezésünkre álló tulajdonságokból (jókból és rosszakból) hozzuk ki a lehető legjobbat, legtöbbet. Csak ilyen szemléletű emberrel akartam ismerkedni, és ez az a tulajdonság, ami szerintem mindenki számára vonzó.

2016. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

na jó, tekintsünk el ettől az agymenéstől, hogy átlagos férfi ronda nőt se kap meg, illetve hogy még ők is válogathatnak a szépek között. főleg azért, mert hiába tagadja bárki is, a nőkkel szemben ez az egyedüli elvárás kb, hogy rohadt jól nézzenek ki. megjegyezném, nem a nők tehetnek róla, ha csúnyán mondva a férfiak nagy része ennyire igénytelen, hogy más nem is számít nekik.

a magasság az egyedüli olyan tulajdonság, ami miatt részben jogos a hiszti. ronda fej és társai nyilván kiesnek, mert egy nőnek is lehet nagyon ronda feje. de még ha ilyen szerencsétlen helyzetbe is kerülsz, hogy alacsony vagy, egyáltalán nem lehetetlen barátnőt, sőt, szép barátnőt találni. az egyéni szociális problémád, hogy nem vagy elég okos, vicces, jó társaság, vagy sok más, amivel bőven tudnál kompenzálni.

ha te két ugyanolyan jó ember közül inkább a rondábbat választod, hát egészségedre. jótékonykodj csak. de elvárni ezt másoktól teljesen irreális, ésszerűtlen, azt azért beláthatod.

2016. nov. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!