Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány kb vagy félezersze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kb vagy félezerszer visszautasított, akkor tekinthető az ügy halottnak?

Figyelt kérdés

De szeretem. :/ Persze nem úgy nyomulósan, napi százszor írtam neki vagy ilyesmi.

De mindig nem volt a válasz.


Volt már valaki akinek ilyen helyzetben egyszer mégis igen lett a válasz?



2016. nov. 18. 18:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Több, mint 5 éve játszuk ezt a játékot kb.


Ja és nem kell elmondani, mert tudom: marha vagyok.

2016. nov. 18. 18:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ügy mar inkabb zaklatasnak tekintheto.
2016. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nap mint nap találkozom azzal a lánnyal akit szeretek, többször bepróbálkoztam nála, de nemet mondott. El kellett fogadnom, nincs más választásom. Tudatosan elnyomom az érzéseimet és szép fokozatosan talán enyhülni fognak. Bárcsak ne ő járna folyton a fejemben...
2016. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nem az nem ennyi el kell fogadni
2016. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:(
2016. nov. 18. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit művelsz, az bőven zaklatás. Sosem értettem, hogy képes valaki ilyen szánalmas pincsikutya módon csaholni valaki után, aki elutasította. Nem értesz a szóból?? Nem akar veled lenni basszus, fogd már fel, ha továbbra is nyomulsz, maximum annyit érsz el vele, hogy elszakad nála egyszer a cérna és minden kapcsolatot megszakít veled, esetleg komolyabb (rád küldi pár haverját, feljelent). Rá várnod olyan, mintha a hajódra várnál a reptéren. Semmi értelme és csak nevetség tágyává nevezed ki magad.
2016. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
önbizalomproblémád van. erősítsd meg magad, utána lesz új lány is! tanulás, társaság,sport!!!
2016. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pontosan miért azt az ajtót döngeted amit soha nem fognak kinyitni ??

Ez a leragadunk 1 tasknál eléggé haszontalan szemléletmód.. Ha a válasz nem, akkor skip, és irány a következő.

Ezer alternatíva van, senki se pótolhatatlan, ergo magaddal cseszel ki ha ugyanazon a problémán rugózol egész életedben

2016. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jogilag zaklatás közeli dolog, agyilag meg te is tudod.Szóval négy-ötnaponta elküld a f_szba, te meg úgy gondolod, hogy nem ezt akarta ám mondani, csak szótévesztés?

Még ha olyan marha sokoldalú ember volnál is - 10-15 próbálkozás után úgyse tudsz olyan új oldaladat megmutatni, amitől má szemmel nézne rád!

2016. nov. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!