Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismer valaki 200 kg körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki 200 kg körüli hölgyet?

Figyelt kérdés
Az egész országból várok válaszokat,bárhová elmennék,ha találnék ekkora társat.Kor nem számít,csak hogy minél nagyobb legyen.Előre köszönöm az esetleges segítséget.

2016. nov. 18. 21:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

#5


Többségetek már a 3 kg pluszra fanylog az 5 plusz az már "zsírdisznó" annál több pedig megbocsáthatatlan főbenjáró bűn.

2016. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%

200 kg-nál már nem nevezhető még jóindulatból sem hölgynek.

Maradjunk a nőnél.

2016. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A nőstény tehenet tehénnek hívják! Csak simán tehén vagyok, jelölj. :*

A férfi tehén a bika.

2016. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem van az egyetemen egy lány csoporttársam, aki rettentően kövér és saját bevallása szerint 136 kg (én ezt nem cáfolom meg, oldalazva jön be az ajtón). Nem fogom megadni a nevét, mert nem akarok gonoszkodni, csak jeleztem hogy akadnak ilyenek néhol xD
2016. nov. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Csak 110kg vagyok de szivesen hizznek neked.
2016. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ennyi gonosz megjegyzést! Komolyan! Ha Ő az ilyen típusú nőket szereti, tartsátok tiszteletben!
2016. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki közel 200kg-os és történetesen fiú/srác, az meg írjon nekem. Én szintén ilyet keresek, én is srác vagyok... Vannak ilyen vonzalmak, semmi gond ezekkel !
2016. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!