Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem tudom mi módon találjak párt magamnak. Biztonsági őrként dolgozom 24-24 be. (24 munka 24 szabad) Ebben a munkakörben nincs szabadságra lehetőség így számomra buli és hasonlók kilőve, az italt eleve hanyagolom. A munkám miatt eleve már egy ideje nem is voltam kapcsolatban. 24/F

2016. nov. 19. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
sehogy,keress értelmes munkát,ez a nyugdijasok és munkakerűlök elfoglaltsága.
2016. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ez jó állapot neked...
2016. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt, facebookon ,meg a munkad soran ,bevasarlasnal,postan sorbaallasnal. Valamit sportolhatnal es ott is lehetne. Meg utazas kozben is.

De ha bulinal vagy beengedo ovobacsi,akkor ott is probalkozhatsz. Buliban vagy,de megsem bulizol :D

N

2016. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
24-24 amugy is törvénybe ütközö.heti max 48 órát lehet dolgozni.tehát csak 24-48 a megengedett.többért feljelentés jár.
2016. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne találj párt! Majd egymásba botlotok , ha eljön az ideje! Csak mindig állj rá készen, és ne görcsölj rajta sokat!
2016. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nagyon sajnálom hogy ilyen a felfogásod! Az ember nem válogathat a munkák között, és számomra ez fix munka mivel, építkezésen őrzök így mindig van munkám. Nem kell megszakadjak, napi 8-12 órát robotolva egy gyárban havi 130-ért. Attól hogy őrködik valaki nem feltétlen egy retek hulladék semmirevaló alkesz és társai. Ember és ember közt különbség van. Kedves 3. Köszi a tanácsot! Sportolás nem egy rossz ötlet, személy szerint sokat járok könyvtárba mivel szeretek olvasni. Viszont., nem tudom a módját hogy leljek velem hasonló érdeklődésű emberekre. Kedves 4. ha minden törvény szerint menne nem így állna minden ahogy áll! Csak kicsit nézz körül! ;)
2016. nov. 19. 18:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5.! Köszi a tippet! Nem görcsölök rá csak az ember társas lény. Persze tisztában vagyok egy arcok nélküli oldalon nem tudhatjuk milyen is az illető. A másik dolog! Ritka az az ember aki vár hogy a sült galamb a szájába repüljön és össze is jön neki de, egyrészt igazat adok!
2016. nov. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!