Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 27 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 éves koromig nem volt barátnőm már nem is lesz többé még ha állandóan fejlesztem is magam?

Figyelt kérdés

Volt lány akinek bejöttem de sosem lett belőle semmi komoly mivel vagy ő nem jött be nekem vagy csak nem vettem komolyan. 25 éves koromban még nem érdekelt annyira, hogy nincs barátnőm azonban most kezd elkeserítő lenni.

Természetesen állandóan fejlesztem magam. Tanulok, mellette van egy melóm ami jól fizet. Terembe is járok, habár alacsony vagyok (170cm), legalább fitt legyek.

Nem azt mondom, hogy a fentieket csakis azért csinálom, hogy találjak barátnőt de gondolom ezek is hozzá segítenek...vagy nem? Gyakran hallom, hogy akinek 26 éves koráig nincs vagy nem volt barátnője annak nem is lesz már.


2016. nov. 19. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
mindegy,már nem lesz.
2016. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ja nagy valószínűséggel szerintem sem...ha csak le nem adod az igényeid a legaljáig. Üdv a klubban!
2016. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Baromság! Mihelyt abbahagyod a görcsölést, lesz.
2016. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz.


Én már 30 vagyok!

2016. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem se éld bele magad, hogy lesz, én 25 vagyok és nekem se volt
2016. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elárulnák az eddigi válaszolók, hogy mégis honnan tudják, hogy mi lesz a jövőben, abból, hogy mi volt eddig? Eddig nem akart barátnőt, nem gondolta komolyan senkivel. És? Ha ő most érett meg arra, hogy egyáltalán párkapcsolatra vágyjon és tegyen is érte, akkor miért ne lehetne?
2016. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os , nem lehetetlen, semmi se lehetetlen, viszont baromi nagy hátrányból indul, igazából attól függ , hogy tud-e rámenős lenni, én se foglalkoztam 25 éves koromig a témával, és most hogy elkezdtem vele foglalkozni rájöttem, hogy kimaradtam az egészből és már nem megy nekem...

Persze én alapból visszahúzódó introventált vagyok

2016. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7


Látszik, hogy a hozzáállásoddal van a baj, már az írásodból is. "bár én visszahúzódó, introvertált vagyok". Látszik, hogy még mindig a kifogásokat keresed, ergó nem akarod eléggé, ergó nem azzal van a baj, hogy "kimaradtál belőle", hanem még mindig öngátló hiedelmeid vannak, és ez a kerékkötője annak, hogy barátnőt találj.

2016. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges... viszont én ezen nem tudok változtatni, mindig is ilyen voltam, és nagyon jól tudom, hogy egyedül fogom leélni az életem , ha nem törődsz bele csak felemészt.
2016. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem 27 évesen még muszáj beletörődni...az egyenlő a feladással.
2016. nov. 19. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!