Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utálom már ezt az aljas szót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom már ezt az aljas szót, hogy kémia, ami a nőknek az Isten szó egy kapcsolatban? Hogy lehet ezt elnyomni bennük?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok, jó pár kapcsolaton túl. Mindegyik azt kaptam meg, néha 2-3 év után, hogy nincs meg köztünk a kémia. Vagy 3 másik kapcsolatban meg pár hét után, hogy nincs meg a kémia. Kit érdekel? Ki a retkes fészkes fenét érdekli? Legyen már eszünk. Nem kell ide szerelem, meg izé-bizé. Hosszas, tartó szeretet kell. Nem vegyészek vagyunk, hogy kémiázzunk. Aljas élet ez.
2016. nov. 21. 19:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
16%
Csak van mire fogni. Már rég nem az állatvilágban élünk, hogy szagok alapján válasszunk társat, ez is az egyik, amiért kiemelkedtünk onnan.
2016. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
5%

bennük sehogy.


A világot nem tudod megváltoztatni.

2016. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
0%

"Hosszas, tartó szeretet kell."


Nem lehet, hogy pont erre, meg hasonlo, egyszeru, emberi dolgokra celoztak a kemiaval..? Ha a partnereid is ilyen koruak, akkor ok mar bizony hazasodnanak, ha nem kerted meg a kezuket, vagy nem tuntel elegge *ferfinak*, azert is menekulnek toled, tudod, kapuzaras... :S

2016. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
33%

"Már rég nem az állatvilágban élünk, hogy szagok alapján válasszunk társat"


"Kemia" ebben a kontextusban nem is "szagokrol" szol, hanem a tobbnyire feltetelezett, agyunkban vegbemeno folyamatokon amiket mi erzelmekkent elunk meg.

2016. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
7-8-9 évvel fiatalabbak voltak nálam.
2016. nov. 21. 19:09
 6/37 anonim ***** válasza:
31%

Kedvem lenne ilyenkor leönteni magam savval, a csajt meg lúggal oszt jól megölelgetni. Talán még a "tűz" is feltámad köztünk. :D Simán benne lennék olyan üzletben, hogy ő nem mondja, hogy kémia, én meg a ribizli és egyéb alakjainak használatát mellőzöm. :D

30/f

2016. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%
A "nincs meg a kémia" azt jelenti, hogy nem vonzódik a nő hozzád. Ha ez pár év után történik, akkor annak nyilván van oka (a te részedről is), mert igen, ilyenkor egy jól működő kapcsolat átalakul hosszas, tartós szeretetté. Ha nem, akkor az nem egy jó kapcsolat már. Ha pár hét után hallasz ilyet, akkor egyszerűen ez a vonzalom nem is alakult ki, csak kaptál egy esélyt, de nem ment a dolog. Ennyi, nem kell és nem is lehet ezt senkiben elnyomni, ezek érzések.
2016. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Igen, az utolsó ronda alkoholista iránt lehet szerelmet érezni. Aki meg normális, az nem kapja ezt meg. Talán a nőknek sem ezt valami véresen komoly dologként kellett volna felfogniuk.
2016. nov. 21. 19:27
 9/37 A kérdező kommentje:
De ha nem vonzódik hozzám, akkor miért vagyok jó szexre hónapokig, néha évekig? Én nem szoktam csak úgy hónapokig, évekig szeretkezni olyannal, akihez nem vonzódok. Ezek szerint a nők viszont igen. Vagyis jópár igen.
2016. nov. 21. 19:29
 10/37 anonim ***** válasza:
77%
Látom, hiába írtam, úgysem jut el az agyadig, Kérdező, mert nem is akarod. Te tudod, pedig jobban járnál, ha kicsit te is elgondolkodnál. Na, mindegy, már nem érek erre rá, úgyhogy jó éjszakát.
2016. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!