Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok véleményt mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok véleményt mondani arról hogy van e értelme úgy kapcsolatot kezdeni ha nő 7 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
a férfi 23 éves, az én korom kikövetkeztethető.....

2016. nov. 23. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"de miért olyan fiatal gyerekkel akarsz összejönni. a te korosztályoddal mi a baj?"

nem korosztályt, hanem embert jó válaasztani. nekem azért nem jó a korosztályom, mert ő nem tartozik bele. ennyi.


"Mégpedig azért, mert egy 23 éves még jóformán "gyerek", teljesen máshol tart az életben, mint egy 30 éves. "

szerintem nem kell sehol se tartani. nem mindenki az egyre nagyobb jólét, egyre nagyobb végzettség fele tart. a törekvés a lényeg, és hogy napról napra mit teszel.


"nem vagyok kelendő a saját korosztályomban, nem mintha lenne olyan aki kellene..."

ha nem ő kell neked, akkor minek írtad ki a kérdést?


gondolom, kitaláltátok: jóval idősebb vagyok a barátomnál. és sok szerencsét kívánok magunknak.

2016. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2016. nov. 23. 19:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, nem jött össze. Más-más életszakasz, nem lesz jó együtt.
2016. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én a korosztályodba való vagyok...de neked minek egy 23éves? nem csak évekről van szó hanem: ő talán még tanul, talán még szülők szárnyai alatt van, mikor te már babázni szeretnél ő még bulirőó járna bulira....
2016. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Önigazolás, mindenekelőtt :) Mindenesetre az egyik legösszeszedettebb, ám ettől még izzadságszagú.
2016. nov. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
előző 11-esnek szólt...
2016. nov. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15,


ezt a kérdést én is feltettem magamnak az elején. és ezek lettek a válaszaim. nem azért van ő, mert a saját korosztályommal bajom van. bár látok előnyöket a kora miatt. nincs még kiégve annyira, lehet, nem is lesz.

2016. nov. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!