Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalakat javasolnátok komoly kapcsolati ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt, gyakori jó hely
2016. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha csúnya pasi vagy akkor semelyiket. Akkor csináld azt, hogy kedves és közvetlen vagy a kollêganőidhez. Még a takarítónőhöz is. Aztán hátha elkezd alakulni valami.
2016. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valóélet.hu
2016. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
2-es! Honnan veszed, hogy a kérdező pasi?
2016. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Leginkább egyiket se, ha jót akarsz magadnak.
2016. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Mivel csak férfiak szorulnak társkeresőkre, ne félj a nőknek megy anélkül is
2016. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Inkább a modern remeteség, mint a netes ismerkedéssel szenvedni.
2016. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én rengeteg társkereső oldalt kipróbáltam. Nem sok emberrel találkoztam és 2-3 randi után nem volt folytatása a dolognak. Az igazat megvallva kudarcként éltem meg az egészet és magamban kerestem a hibát, azt hittem nem vagyok elég szép, elég jó, elég érdekes...

Aztán, egy nap egy kávézóban beszédbe elegyedtem egy férfival, aki ma már a férjem :) Nem bennem volt a hiba, csak egyszerűen nem az interneten találtam rá a nagy Ő-re. Érdemes kipróbálni a társkereső oldalakat, de minden attól függ, hogy jó időben vagy-e a jó helyen (akár online, akár a való életben).

Sok sikert :)

2016. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TTP80 ***** válasza:
100%

Egyiket sem! Pénzlehúzásról szól az egész. Férfiként semmiképpen nem, nőként meg azért nem, mert egy idő után meg lehet unni a sok levelet a férfiaktól. El lehet venni a bőség zavarában.


Párkereső, önfejlesztő tréningeket javasolnék. Ezeken személyesen vagy ott és mivel mindenkinek ugyanaz a célja, hogy társat találjon, meg is van a közös pont. Főleg Budapesten szoktak szervezni ilyen összejöveteleket. Mindig van adott téma és hozzá kis csoportok, aztán lehet beszélgetni, egymást megismerni. Sokkal jobb így ismerkedni, mint az internetet bámulva arra várni, hogy mikor fog reagálni a levélre, már ha elolvasta egyáltalán.


Szörnyű kórság az internetes társkereső, főleg a férfiak számára. Belekényszerülnek egy virtuális világba, amiből nehezen, vagy csak alig tudnak kikerülni. A nők többsége meg ki is használja, hogy sok tekintetben náluk van a labda. Tehát mindkét nem számára inkább előnytelen, mint hasznos a társkeresés. Kivételek persze vannak, de olyan minimális számban, hogy szinte hihetetlen az egész.


Nagyon nem egyszerű a társkeresés. Én sem találom a páromat...36F

2016. nov. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 fiona25 válasza:
Szia.Én lassan 11 éve,hogy megismertem a párom,azt hiszem a start lapnak volt tàrskeresője.Regisztráltam magam,azzal a céllal,hogy hátha lesz valami,akkor egy jó ötletnek tűnt.1-2 hónapig irogattunk egymásnak majd eljött az első tali és egyből éreztem,hogy vele fogom leélni az életem.Szerelem volt első látásra.A levelezések során kiderült,hogy egy napon születtünk,Szerintem ez a sors keze!Egyszer te is megtalálod,vagy az oldalakon keresgélve vagy életben máshol.
2016. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!