Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megalázó, hogy csak a gyerekvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó, hogy csak a gyerekvállalás előtt akar elvenni?

Figyelt kérdés

Minden vélemény érdekel. Szerintem 25 év felett, ha a felek 2 éve már együtt vannak, és ebből 1 évet együtt is éltek, eljöhet a házasságkötés ideje.


Én azt, ahol 5-6-7 év után van esküvő, bizony gáznak érzem, mintha csak szánalomból történne. Kivétel, ha még tinikorban ismerkedtek meg és sokáig tanultak/ sokáig nem volt önálló keresetük.


Ahol a férfi csak akkor tudja rászánni magát az esküvőre (több évnyi ismeretség és együttélés után), ha már tudja, hogy "jön a baba", azt még gázabbnak érzem. Én terhesen nem is mennék férjhez, és már a gyerek születése után sem.


Ti hogy vagytok vele?


Tudom, hogy a párom el akar venni, de ő csak a gyerek születése előtt/ gyerekvállalás előtt szeretné, úgy 30 éves korunkban. Ebben csak az piszkál, hogy akkor már 6 éve lennénk együtt, és szerintem azt, hogy kell a másik, vagy sem, azért előbb is el lehet dönteni.


2015. nov. 13. 22:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha gyereket akar tőled, akkor már nyilván eldöntötte, hogy veled akar lenni. Ilyen értelemben nem értem mit problémázol a 6 éven.


Én is híve vagyok a házasságnak, és úgy gondolom, hogy felnőttként 2-3 év alatt, ahol a felek együtt is éltek, el lehet dönteni, hogy szeretnének-e közös jövőt vagy sem.

A gondolkodásod viszont arról, hogy milyen gáz ha a párod csak 6 év után akar elvenni, gyerekvállalás előtt.. Nevetséges és szánalmas. Ennyire kell a gyűrű vagy mi?


A probléma a hosszú idővel akkor van, ha a férfi csak hitegeti a nőt..húzza a mézesmadzagot, de semmit sem lép. Na akkor lehet jönni azzal, hogy ennyi idő alatt már rég eldönthette volna mit akar. Azt azért érzi az ember, ha csak hitegetik.


Téged a párod el szeretne venni, és úgy gondolja, hogy ráér a gyerekvállalás előtt. Nem hiteget, a gyereket pedig szeretné házasságban nevelni. Akkor mégis mi a bajod? Ha ennyire gáznak érzed, hogy hát így majd eltelik 6 év.. Mondd el neki. De jól megválogatnám a szavaidat, mert nem kizárt, hogy ő a te gondolkodásodat fogja gáznak tartani.

2015. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem. És, ha rám hallgat, akkor sosem hagyja, hogy férjül vedd.

Lehet, hogy Ő értelmesebb a többi férfinál, és nem akarja, hogy a semmiért, megalázásért kelljen gürcölnie egész életében. Teljesen értelmetlenül.

Üzenem neki, hogy "ne hagyja magát".

2015. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

Én meg azt nem értem, hogy miért kell hisztizni, ha valami nem teszik. Sokkal jobb lesz a srácnak, ha nem nősül meg. És ezt ő is tudja, szerencsére.

És sok mást sem értesz, csak azt hiszed.

2015. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Te nyilván tudod..
2015. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs ezzel semmi baj, nalunk is 7 év utan lesz eskuvo.
2015. nov. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
én meg azt nem értem, hogy garantált gyerek nélkül miért megy bele egy férfi is az esküvőbe ami borzasztó anyagi kockázat... gyerek nélkül abszolút nincs is értelme szerintem (ha már nem első és van korábbról gyerek az más téma, de itt nem merül fel meg nem is ez az alapeset)
2015. nov. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

mióta kötelező 1 év együttélés után házasodni ???

de alapban nem kéne kötelezővé tenni ezt a másik fél számára


ja és nem megalázó csak te fújod fel a dolgot ...

mi van akkor ha majd csak 6 év múlva vesz el ??

kb semmi


felesleges most házasodni még ...

mert mi van ha elvesz és te meg kifordulsz magadból mint ahogy a nők nagy százaléka teszi ???

akkor megérte neki vajon ?

hát persze h nem !


1 év együttélés még semmi, ha már 5 éve együtt éltek és még mindig akarjátok akkor van ideje a házasságnak ...


figyi az h amerikában ezt így csinálják az még nem ok h itt is ez legyen

pont elég hülyeség jön át nem kell még 1 ilyen !

2015. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nekem az ellen nem lenne semmi kifogásom, hogy megbeszéljük, hogy babát szeretnénk és előtte összeházasodunk. Ha teherbeesnék akkor is bevállalnám a házasságot, amíg kisebb a terhesség. Nagy hassal nem házasodnék, csak a gyerek megszületése után, mert ezt már kicsit szánalmasnak érzem.
2015. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt vele kellene megbeszélned, nem értem, miért vagy egy számodra megalázó kapcsolatban.

Én soha nem akartam házasság nélkül együtt élni valakivel, a vőlegényem is ugyanígy gondolkodott. Az ismerkedésünk legelején megismertük egymás gondolkodásmódját, egyébként soha nem léptem volna kapcsolatba olyannal, aki nem így gondolkodik. Azóta már házasok vagyunk, mindkettőnknek a másik volt az első az életében, és nem bántuk meg.

2015. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kevés 1 év járogatás megy egy év együttélés egy ilyen döntéshez. 4-5-6 évet sokkal reálisabb alapnak érzek erre. Nőként!
2015. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!