Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem akar elvenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor minden rendben volt a barátom és köztem. Történt egy nagyobb vitánt nyáron,de kibékültünk szerencsére,de azért lenne még min dolgoznunk.. ennél a témánál elkezdett háritani a vita óta,és azt vágja a fejemhez ha felhozom a témát, hogy már nem biztos az eljegyzésben, mert nem akarja minden nap hallgatni a hisztijeimet.. pedig én csak többet akarok vele lenni
2016. márc. 25. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Az a helyzet, hogy erre a kapcsolatra már keresztet vethetsz. Ebből nem lesz esküvő.

Te akarsz vele lenni, de ő nem ezek szerint. Ez már semmi jót nem jelent.

2016. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Én egy sohasem hisztiző nőt sem vennék el.

Tőle tudhatod csak meg, hogy mi az, amit szeretne élete végéig hallgatni.

2016. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem a kérdésed, ott van rá a leírásodban a válasz: hisztis vagy, és nem tudja el tudja-e ezt viselni hosszú távon. Ezért nem akar elvenni.


Javasolnám, hogy változz meg, legyél kevésbé hisztis, és megértőbb, hogy elkerüljétek a vitákat. De tényleg nem értem, mit vársz.

2016. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Te is leírod, hogy lenne min dolgoznotok együtt is, neked meg külön is a hisztiden.


Épeszű ember nem házasodik gyenge lábakon álló kapcsolatban, nem???

2016. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Több éve vagyunk együtt,ismerjük már egymás gyengeségeit. Ezért se értem miért jött ezzel hirtelen..

A dolgoznunk kéne a kapcsolaton inkább arra értettem hogy több program stb.:)

A nagy vitánk előtt minden rendben volt,többször hozta fel ő a témát

2016. márc. 25. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"A nagy vitánk előtt minden rendben volt,többször hozta fel ő a témát"


Van, aki nem lép túl olyan könnyen egy nagyobb veszekedésen. És a napi hisztik sem valószínű, hogy az egekbe emelik a házasodási vágyát.

2016. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
azért nem mindegy min volt a vita
2016. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Mintha csak az én páromról beszélnél. Amúgy a férfik egyszeűen NE akarnak házasodni. és pont
2016. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami eltört benne, és már nem akar ilyen módon hozzád tartozni.
2016. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!