Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas, ha egy fiatal nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha egy fiatal nő képtelen párt találni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem szánalmas, látván a mai 20-30-as pasi felhozatalt. Túl sok férfi nincs köztük.

Mondjuk arról nem írtál hogy azokat az elvárásokat amiket a férfi felé támasztasz, azt te magad teljesíted-e, mert nem mindegy hogy egyszerű nőcskeként vársz egy adoniszt aki bárkit megkaphat, vagy tényleg tudod azt nyújtani amit elvársz :)

Amúgy, tapasztalatból mondom, ahhoz hogy valaki olyan társat találjon aki úgymond teljes mértékben kompatibilis a saját személyiségével, ahhoz k.baszott nagy szerencse kell :)

2016. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Eléggé szánalmas, hogy a nálad sorban álló atomkanok közül nem tudod kiválasztani a legeslegjobbat. :( A bőség zavara, szokás mondani...
2016. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem szánalmas. Nekem se megy srácként, és nem tartom szánalmasnak. Ez nem csak egy emberen múlik, szóval nem csak rajtad múlik, innentől kezdve nagy szerencse is kell hozzá. Persze, nálam is az van, hogy van akivel lehetne, de én vele nem szeretnék, akivel meg én szeretnék, annak én nem kellek. Az meg, hogy azt az 1 találkozást megtaláld, az nem egyszerű művelet. 23/F
2016. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Miért tartod ezt szánalmasnak?
2016. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Az lenne szánalmas, ha az első szembe jövő pasival össze állsz, csak hogy mondhasd, van párod.
2016. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az utolsó írja - az nem szánalmas, ha az ember egyedül van, de ha valaki olyan görcsösen keres, hogy az első jöttmenttel összejön, csak azért, hogy legyen valakije, az bizony végtelenül szánalmas.
2016. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Most miért lettem lepontozva????? A sok férfiatlan pasi biztos besértődött az igazságra :D

(1.válaszoló voltam)

2016. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha arra vár, mikor jön szőke herceg + mesés gazdagsága. Cserében semmit nem tud nyújtani. Akkor szánalmas a nő.
2016. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
#7 azért mert az igazságot írtad, az meg fáj a sok nyálgépnek. Én nyomtam rá egy +t!
2016. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne szánalmas? Egyáltalán nem az, emiatt ne aggódj, inkább legyél ilyen, semmint az első pasi karjába ugrassz, csakhogy elmondhatsd, hogy neked bizony van pasid.

Amúgy meg hagyjuk már ezt a szar dumát, hogy a nőknél sorban állnak a férfiak és csak válogatni kell közülük... Inkább ez a szánalmas felfogás. Kb év vicce.. Rohadtul nem így van, de ugye ezt honnan is tudhatnád, ha egyszer nem vagy nő..

2016. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!