Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több 30-as férfi és nő választja az egyedüllétet, mint a párkapcsolati életet?

Figyelt kérdés
Körömben már egyre-egyre több 30-ast látok egyedül, mint kapcsolatban. 4-5 éve ez fordítva volt, most viszont valamivel több a szingli 30-as, vagy alkalmi kapcsolatokat előnyben részesítő, mint aki stabil, hosszútávú párkapcsolatban, vagy házas életet él. Miért?
2016. nov. 26. 18:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretnék stabil párkapcsolatot, de szigorúan csak hozzám illővel, és az olyanok vagy foglaltak éppen, vagy olyan távolságra élnek tőlem, amit én nem tudok bevállalni egy kapcsolatért. A már kialakított életmódomat meg nem akarom felrúgni és előlről kezdeni felépíteni mindent a nulláról (pl. a munka terén) egy számomra idegen helyen, eltartott meg nem akarok lenni.

Szóval inkább egyedül vagyok, mint egy olyan kapcsolatban, ami nem megfelelő, ha a megfelelőre pillanatnyilag nincs reális lehetőségem.

2016. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
30%

Ugyan csak a húszas éveim közepén vagyok, de benne vagyok egy 30 körüli férfi társaságban. Sörözésekkor leginkább azt látom, hogy nincs meg a bizalom. Az összes 30 feletti férfi ismerősömet csalták már meg és nem egyszer. Rengeteg lányban csalódtak és bizalom nélkül már nem akarják az egészet. Nem akarnak arra építkezni, hogy majd a másikba ölt idő és energia megy a kukába, ha a másik fél gondol egyet és lelép.

Nőknél több dolgot szoktam látni. Sokan a nagy feminizmus miatt nem akarnak háztartást vezetni és azt hiszik, csak így lehet komoly kapcsolatuk, ezért mellőzik az egészet. Sokan válogatnak, mert a szőke herceget várják, fehér lovon. Sokan karrieristák. Sokan, meg egyszerűen tiniként és húszas éveikben csak egyértelműen balhés pasikkal jöttek össze, ezért azt hiszik, hogy minden férfi egyforma.

Őszintén szólva, én sem akarok. Nem látok rá semmi biztosítékot, hogy egy számomra vonzó nő ne legyen másnak is vonzó és ne unjon meg pár év után. Nemrég ment egy 7 éves kapcsolatom a kukába. Köszönöm, én ebből nem kérek. Dugni meg akkor dugok, amikor csak akarok. És ez nem jár felesleges idő és energiapazarlással, korrektebb az egész.

2016. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%

"a nagy feminizmus miatt nem akarnak háztartást vezetni"


Arra nem gondolsz, hogy senki nem akar igazából háztartást vezetni, csak muszáj? Vagy te akarsz? A férfiak akarnak?

2016. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

,,Az összes 30 feletti férfi ismerősömet csalták már meg és nem egyszer."


32 vagyok, engem egyszer csaltak meg, legutóbbi kapcsolatomban, 2 hónapja, egy 23 éves lány tette ezt. Azóta én sem bízom a nőkben úgy án blokk.

2016. nov. 26. 20:44
 15/32 anonim ***** válasza:
45%

#13: Nem, arra nem gondolok. Otthon akkor csinálok valamit, ha akarok. Nem akkor, ha kell. Ha elmosogattam a barátnőm után vagy kaját csináltam neki, akkor azt nem azért csináltam, mert kellett. Azért csináltam, mert én akartam. Bocsi, ha nem illek bele a sablon fekete-fehér világodba.

És nyugodtan lehet lepontozgatni az előző válaszom is. Örülök, hogy mások ott voltak, amikor hallottam/láttam valamit és jobban tudják, mint én magam.

2016. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmazzunk úgy, hogy senki nem akar EGYEDÜL háztartást vezetni úgy, hogy közben egyébként ugyanúgy dolgozik is, mint a párja. :-) Érdekes módon a szüleimnél, akik mögött több, mint 30 év házasság van, az a normális, hogy a háztartás közös meló, hiszen mindketten dolgozó emberek.
2016. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

,, Nem akarnak arra építkezni, hogy majd a másikba ölt idő és energia megy a kukába, ha a másik fél gondol egyet és lelép. "


Jó volt a szex, a 190 ezres nettós fizetésemből (vidéken, egy kisvárosban ez nem rossz)pedig, ami tellett, megvettem neki. Holott ő is dolgozott, állítom, többet keresett mint én. De mindig csak én vettem neki ezt-azt. Tetszett is neki, mégis megcsalt. Most se neki, se nekem nincs senkim.Így jó. Volt 5 randim, 3 pozitív, 2 negatív végű. Aki nekem tetszik, annak én nem tetszem, akinek nem tetszem, az meg nekem nem tetszik. Rossz egyedül, de lehet kibírom ez a 40-50 évet, ami jó esetben hátra van nekem.

2016. nov. 26. 20:47
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Mer akinek van már felépített egzisztenciája. Értsd sok pénz, saját ház....

Nincs rákényeztetve arra hogy kompromisszumokat kössön.

Mer megvehet bármit, utazhat bárhová.

Széles baráti köre van. Simán mehet prostihoz is szex megoldva. Anyagilag nem gond.


Az nem fog a nyakába venni adott embert akinek elviselje a hülyeségeit. Mer a kapcsolat igenis energia, idő és idegölő tevékenység + pénz.

De mondok konkrét példát ott van anyám mióta apám meghalt felszabadult lett. Senki nem ugat bele az életébe, utazgat azt csinál amit akar.


Mi a fenének adná fel valaki a szabadságát és az anyagi függetlenségét más miatt ?

Sokkal jobb egyedül. Csak TE döntesz a dolgaidról nincs kompromisszum.


Ne gondold azt h ez sok embernek kényszer állapot nagyon sok olyan van aki direkt van így mer nem óhajt az életébe + programot.

2016. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%
Na de épp ez az. A pasi csak akkor főz, ha akar. A nőnek akkor is kell főznie, ha nem akar.
2016. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

#19: " Na de épp ez az. A pasi csak akkor főz, ha akar. A nőnek akkor is kell főznie, ha nem akar."

Kérlek, meséld el, hogy hány ismerősöd tart a barátnője fejéhez fegyvert, hogy főzzön. Nem kell. Szánalmas, hogy néhány nő kitalál valami elvárást és rávetíti másokra. Ha valaki azt mondja, hogy elhagy, ha nem főzöl, akkor minek vagy vele? Ha nem teszi ezt, akkor mi az, hogy "kell"?

Emberek. Néha gondolkodni is lehet ám.

2016. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!