Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több 30-as férfi és nő választja az egyedüllétet, mint a párkapcsolati életet?

Figyelt kérdés
Körömben már egyre-egyre több 30-ast látok egyedül, mint kapcsolatban. 4-5 éve ez fordítva volt, most viszont valamivel több a szingli 30-as, vagy alkalmi kapcsolatokat előnyben részesítő, mint aki stabil, hosszútávú párkapcsolatban, vagy házas életet él. Miért?
2016. nov. 26. 18:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem voltál még nő, nem voltak veled szemben ilyen nevetséges elvárások. Minél többet jár a szád, annál nevetségesebb leszel. Úgyhogy csináld csak.
2016. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
30%

#21: Ha nem voltál még férfi, akkor nem tudod, hogy mi általában állva pisilunk? Ha nem voltam még Japánban, akkor nem tudhatom, hogy az utcán kisebb a privát szféra?

A nevetséges az, ha valaki ilyen érvekkel akar kibújni valami alól.

Attól, hogy nem voltam még nő, van édesanyám, van barátnőm, vannak lány barátaim. Van szájuk és nekem is. Beszélgetünk. Egyikük pasija sem várta el, hogy főzzenek. Sőt... Igazából manapság már nem is lehet, mert a fiatal lányok közt alig tud valaki normálisan sütni-főzni. Mégis van pasijuk. Hogy lehet ez?

De ha nekem nem hiszel, nyugodtan kérdezz meg egy pszichológust. Majd szépen elmondja neked, hogy az emberek által felvázolt legtöbb elvárás nem másoktól jön, hanem csak az egyének hiszik ezt. Gondolom, ő is nevetséges lesz...

Nem furcsa, hogy nem mesélted el, hogy hány női ismerősöd fejéhez tartanak fegyvert, hogy csináljon kaját?

2016. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nincs akkora felelősség.
2016. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

#22-es vagyok. Sejtettem, hogy le leszek pontozva, mert nem a mindenkinek kényelmes választ írtam, hanem a valóságot! :D

Higgyétek el: Általában tényleg állva pisilunk. Japánban tényleg kisebb a privát szféra az utcán. A férfiaknak tényleg lehetnek női ismerőseik.

2016. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem életformát választanak, hanem arról hoznak döntést, hogy szeretnének-e valakivel lenni, aki reálisan szóbajöhet és érdeklődik.


nagyon kevés olyan nő lesz, aki viszonzottan szerelmes, de azt mondja, hogy jobb neki egyedül.

2016. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Sajnos valahogy nagyon kevés nő képes rendesen beleszeretni egy férfiba. Eddigi 5 kapcsolatomból 1 volt rendesen szerelmes belém 31 éves létemre. 2 meg is csalt, másik kettő meg csak szimplán szeretett.
2016. nov. 27. 16:48
 27/32 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a megfelelőbe képes "rendesen beleszeretni", ne sok nőt akarj meghódítani, legyen elég egy igazán megfelelő. :-) Akivel nem tartoztok össze, attól ne várd, hogy "rendesen beléd tudjon szeretni", akkor se, ha esetleg megpróbál esélyt adni kettőtöknek. :-)
2016. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy rendesen beléd szeret? Butt stuff?
2016. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Szerelemmel.
2016. nov. 27. 17:32
 30/32 anonim ***** válasza:
De ez mit takar? Hogy ülsz sörrel, ő meg körülugrál, vagy engedi, hogy szeretőt tarts, vagy... ?
2016. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!