Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, járnátok olyan 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, járnátok olyan 26 év feletti pasival, aki dolgozik kevés pénzért, de tanulni akar egyetemen jobb állásért és érettségit is ismételnie kell?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 21:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű. Az elmúlt 8 évben mégis mit csináltál? Én 25 évesen már szültem...
2016. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
És lenne ideje egy párkapcsolatra, mennénk mondjuk nyaralni, kikapcsolódni?
2016. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jártam már egyetemre, közben elvégeztem okj-s képzéseket is, de nem értem el vele sokat.
2016. nov. 28. 22:08
 14/21 anonim ***** válasza:
én igen.meg az érettségi ismétléséből mégnem derül ki sok. van oylan ismerősöm is, aki elit gimnáziumba jár,t érettségit ismételt, mert kiderült, hogy emelt szint kell neki valamiből, amiből nem volt, de a középszintjei milyen 80-90%-ok voltak, és okos volt. szóval ez sem mindegy.
2016. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%

"elnőttként felállni a porból, amikor már mindenki elhúzott melletted hatalmas dol"


Megnézném a fejed mikor decemberben bejelenti, hogy szarik ő bele az egészbe :D

2016. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha már felvettek egyetemre 1x akkor minek raksz le újat?


Programoztál már? vagy valamilyen szinten láttad?

Vagy annyi tetszik hogy sok pénz van benne?

Nyilván nem azért kérdem mert zavar hogy az leszel csak kérdem mivel 30 évesen már 3x-ra egyetemre járni mert nem tetszik...


Az álmaid nyilván jók, de ha most kezdesz el infózni, akkor elég sok dolgod lesz... nem még barátnőzni jelenleg főleg munka mellett.


San franciskóval meg vigyáznék a helyedben, mivel ott egy putris ágy is havi 1000 dollár, egy lakás meg akkor olyan 8-10 körül sőt lehet hogy több. A konkurenciáról meg nem is beszélve hogy az az amerikai elit egyetemes diákok álma hogy a facebooknál és a többi cégnél dolgozzon szóval elég nagy a konkurencia

2016. nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sok 25 körüli jár egyetemre nappalin. Levelezőn leginkább 30asok vannak. Én is újraérettségizek, jelenleg is tanulok, de egy másik szakhoz másik érettségi kell. Ja és gyerekem is van.


Tanulni nem szégyen, megrekedni egy szinten fiatalon viszont az.

2016. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hàt hàtràny lesz az biztos,mivel a nôk élményeket akarnak az élmények meg pénzbe kerülnek.

Elôbb épitsd fel magad,de legalàbb legyen normàlisan fizetô melód aztàn csajozz.

Mert ekkor tudsz vàlogatni különben marad a maradék.

2016. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

16-os

Már újrakezdtem többször, de nagyon rosszul álltam hozzá. Azt se jegyeztem meg, hogy tudni kell definíciókat, tételeket, azt gondoltam, hogy valahogy lemásolom ahogy a tanár csinálta és akkor talán jó lesz az enyém, de én egy árva szót nem értettem belőle.

Én sem tudom, miért gondolkodtam így, de lehet, nem tudtam mindent matekból és még ignoráns is voltam.

De ez régen volt.

2016. nov. 29. 13:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Eszerint most már képben vagy matekból és infóból is?
2016. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!