Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak magamhoz illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamhoz illő párt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, kevés barátom van és kissé nehezen megy a lányokkal való ismerkedés.

Pedig külsőre teljesen átlagos fickó vagyok, csak egyszerűen valahogy nem találom azt a hölgyet aki elfogadna és értene.

Mármint nagyon koraérett típus vagyok, irodalom és filmek, játékok érdekelnek.

Mellette festek is, társasokat szeretnék tervezni a jövőben.

Nos, a helyzet ott kezdődik, hogy emiatt kissé kettős énem van és nem találom azt akinek hasonló lenne.

Mármint vicces és gyerekes az oldalam, mert egy társasnak úgy kell kinéznie, hogy a gyerekeknek tetsszen és ehhez át kell vedleni.

De közben nagyon komoly is, mert ezeknek valódi mélységük van, nem részletezem úgyis értitek mire gondolok.

De egyébként az élet más területein is otthon vagyok, szellemiségi családban nőttem fel és az éjszakai életet kerülöm, nem is kívánom egyáltalán.

Eddig egy barátnőm volt, de kezdek belefáradni a keresésbe.

A társkeresők nem működtek, a szerelmeim azért értek idő előtt végett mert a lányok nem illettek hozzám és ez úgy alig pár beszélgetés alatt kiderült.

Én rettentően sokat beszélek ezekről, és ezért többen tanácsolták, hogy próbálkozzak, idősebb és érettebb lányokkal.

Ettől függetlenül a kor nem számít, de már rettentő szükségem van egy lányra akivel megoszthatom mindazt ami bennem van.

Regényeket, forgatókönyveket, verseket, novellákat is írok, blogokat, kritikákat.

Nem a pénzért, ez lételemem.

Olyan lelkem van akit minden érdekel, az élet szeretetérért vagyok a világon, nem szeretem a materiális környezetet ahol az anyagi javakról szól az élet élvezete, másra van szükségem.

Van egy klip ami leírja jelenleg, hogyan érzem magamat.

:(


https://www.youtube.com/watch?v=FbQfE2Oi6Wo


2016. nov. 22. 12:46
 1/2 A kérdező kommentje:

Emellett még elég mélyen otthon vagyok még rengeteg dologban, hisz ez nem csak elmélet, hogy a művészet mindent magába foglal, ez a valóságban is ilyen.

Film és komolyzenék, minden egyéb műfaj és annyira otthon vagyok ezekben és nem elvárásként támasztom ezeket, bármilyen lánnyal beérném, pusztán megértésről van szó.

Nem nézem a barátnőm IQ szintjét, nem vagyok sznob, hogy az alapján válasszak mit ismer vagy sem.

Egy egyszerű lányra van szükségem, a lényeg, hogy megértő legyen, eddig minden kapcsolatomból ez hiányzott.

Sikerült flegmatikus lányokat kifognom :(

2016. nov. 22. 12:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel :)
2016. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!