Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki netes társkeresőn talált magának párt?

Figyelt kérdés

Itt jön a csavar! Férfiként!


22 éves srác vagyok, több éve próbálkozom, sok oldalon fent voltam már, de egy lányt se érdeklem. :/


2016. nov. 22. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ó én két lánnyal is jártam már tinderről. igaz 1-2 hónap elteltével szakítás lett... de volt szex is, de amúgy csomó barátomnak sikerült már valamit
2016. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én is többször próbáltam de az ottlevők jórésze kamuprofil, vagy ezer éve nem volt már fent, vagy évek óta ott van és csak van, vagy keres, de nincs megfelelő neki.


szintén ffi


nem éri meg a pénzt :D

2016. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

6 év időpocsékolás.


Most újrakezdtem, 18 egyedi üzenet, 0 válasz.... a vicc az, hogy még a profilomra se néz rá a csaj. 30x30 px méretű képből dönt.


Bár nem probléma! A jóisten dolgozik és megment az ilyen egysíkú nőktől.

2016. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a férjem! Netes társkeresőn ismertem meg.
2016. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm akit ezen az oldalon ismertem meg de hamar vége lett.

Később randiztam több lánnyal, kb 20-al akit badoo-n ismertem de egyikkel se alakul úgy hogy kapcsolatom legyen. Aki csúnya volt annak kellettem volna, aki jól nézett ki annak meg nem. Aztán egy weboldalon megismertem a mostani barátnőm. Az nem társkereső volt, nem is kerestünk társat azon az oldalon de ő is szingli volt ahogy én.

2016. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A paromat a chat hun ismertem meg, kb.egy évvel ezelott, de elotte egy csomo farokkal beszéltem, szoval kitartonak kell lenned, meg szelektálni.
2016. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem valahogy nincsen szerencsém egy csajhoz se.


2 napja Tinderen likeolt 1, 2 perc múlva eltűnt, nyílván véletlenül nyomott a tetszikre :(

2016. nov. 22. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:

csak megjegyzem, ha valaki nőként talál párt a neten és nem leszbi akkor a partnere férfi. feltételezhetjük, hogy nagyságrendileg u.a. a neten férfiként és nőként párt találó emberek száma (mivel egymást találják meg). Tehát felesleges kiemelni, hogy férfiként :D

(bocs a kötözködésért, egyébként értelek sajnos)


...


ugyanez van mint veled. Pont a napokban volt egy tinder match, aztán próbáltam valami eredetit de letörölt :(

Viszont láttam olyat tényleg h valakinek van 100 tinder match-e (férfiként) pedig sztem rohadt nyomi a haver.



30f

2016. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a barátommal nem társkeresőn, hanem a cset.hu oldalon ismertük meg egymást. Se profil kép, se adatlap. (Vagyis, bármit össze hazudhattunk volna magunkról amit csak szerettünk volna). Egyedül ő az életkorában hazudott, (8 évet), én meg a lakhelyemet.

Mind kiderült később, ugyan ott lakunk, egymástól 15 percre. Már a cseteléskor megvolt az összhang mindkettőnk részéről. Nehézkesen indult, mert én nem hittem neki hogy olyan, mint amilyennek az írása alapján bizonyult. Végül, a véletleneknek köszönhetően fél évvel később megint egymásra találtunk a neten, és onnantól kezdve 2 hónapig cseteltünk, meg skypeon beszélgettünk. Majd találkoztunk. És hihetetlenül boldogok vagyunk egymással, őszinte tiszta szeretet és szerelem van közöttünk. Szinte hihetetlen nekem is, hogy egy random noname oldalon ismerkedtünk meg, ahol semmi biztosat nem tudtunk a másikról. Úgyhogy, nem az a lényeg h hol ismerkedsz....... hanem hogy hol találtok egymásra azzal, akit a sors neked szánt :)

2016. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Taushi ***** válasza:

Igen van! :D Kétszer találtam, mindkettőből lett egy közel egy éves kapcsolat.

Viszont ezeken kívül más lányokkal randiig sem jutottam el.

Jó pár volt akivel több napig, esetleg hétig beszélgettünk, de semmi komolyabb végül.

25F

2016. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!