Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már csak a prostituáltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már csak a prostituáltak maradnak?

Figyelt kérdés

Ronda pasi vagyok. Soha nem volt dolgom olyan nővel, aki nem prosti. A szüzességem is így vesztettem el.


Kezdek nagyon kifordulni magamból. Nincs önbizalmam. Egyre gyakrabban iszom. Nem szeretnék lecsúszni, sem depressziós lenni. Nagyon vágyom a szerelemre, törődésre, gyengédségre.


Mit tehetnék?


24 éves, férfi



2016. dec. 2. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én is kérnék képet :)

27L


Nekem előző barátom kifejezetten csúnyácska volt. Magamat , ha nem túl nagyképűség "jó nőnek" tartom, és ezzel tisztában is vagyok... A srác kopaszodott 30 évesen már, gebe volt... és a fogai sem voltak túl szépek. viszont imádtam a humorát és a stílusát. Mellesleg határozott volt, valahogy sz.rt az egészre hogyan néz ki, így engem sem érdekelt a külseje.

Más okokból mentünk szét, külföldre költözött és más utakat járunk már.

2017. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk még annyi hozzátartozik, hogy elég sikeres volt a munkájában és jó karriert csinált programozóként. Mivel én is jól keresek jogászként, ezért baromira nem a pénze érdekelt... viszont a karrierjéből fakadó önbizalmát és határozottságát imádtam. Elégedett volt azzal amit csinál.


Szóval ha valaki elégedett a munkájával, és még szereti is, érződik rajta, hogy jó irányba halad az élete, akkor az kihat erősen az önbizalomra is. Ezt mi nők szeretjük.

2017. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!