Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek nem jut nő, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem jut nő, miért nem maradnak csendben, és törődnek bele a sorsukba?

Figyelt kérdés

A siránkozás meg panaszkodás csak még jobban tönkretesz mindent... Egyrészt a lelkiállapotot, másrészt a kisugárzást, mert azonnal megérzi mindenki, ha valakivel nem stimmel valami, nem érzi jól magát, és ez taszító. Ráadásul aki folyton a rosszról beszél, az a rosszat is fogja bevonzani, mert ez így működik. :)


Különben sem alapvető szükséglet a szex, nekem vannak olyan férfi ismerőseim, akik már sok éve szinglik, és mégis jól megvannak érdekes módon.


2016. máj. 22. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Tök mindegy, mert aki ronda vagy alacsony, az úgysem kell egy nőnek sem, akár panaszkodik, akár nem. Kisugárzás nem létezik, az ilyesmit nem lehet megérezni, ha nem mutatod ki. A szingli férfi ismerőseidnek biztos, hogy nagyon hiányzik a szex, de ők sem mutatják ki, ezért nem is veszed észre.
2016. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1. mit foglalkozol azzal h mások min siránkoznak

2. "Ráadásul aki folyton a rosszról beszél, az a rosszat is fogja bevonzani," teljesen igazad van

3. "mégis jól megvannak érdekes módon" ezt lehet h csak te látod így, mert vannak emberek akik inkább nem beszélik ki minden második ismerősukkel az életük.

2016. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Hidd el beletörődnek. Van néhány frusztrált idióta aki folyton károg, de ők csak a kisebbség.
2016. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
A kérdező fogadjunk, hogy egy beképzelt gazdag csaj, vagy kitartott, vagy valami diplomás hólyag...
2016. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és engem is utasítottak már vissza, nem is egyszer, még sem éreztem azt, hogy eljött a világvége...
2016. máj. 22. 13:25
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Hányszor utasítottak vissza? És emellett hány férfi volt, akinek tetszettél?
2016. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kb. ugyanannyi az arány, de több volt olyan, aki nem akart tőlem semmit, ha azokat is belevesszük, akik csak szórakoztak velem.
2016. máj. 22. 13:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanannyi az arány, akkor csak ne szólj semmit. Engem legalább 100 nő utasított már vissza, és soha egyetlen egy sem volt, akinek tetszettem volna. Soha semmilyen pozitív visszajelzést nem kaptam a külsőmre, negatívat annál többet, még idegenek is beszólnak és kiröhögnek az utcán. És ezek után még maradjak csendben?
2016. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Küldesz magadról képet?

Annyira nem lehet rossz a helyzet. Nyilván akkor a személyiséged lerontja az összképet.

2016. máj. 22. 13:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem küldök képet, mert volt már, aki visszaélt vele. A személyiségem nem hinném, hogy szerepet játszik, amikor ismeretlenek beszólnak, két szó után lekoptatnak vagy éppen társkeresőn a képemet látva el sem olvassák, amit írtam.
2016. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!