Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogja sokkal több 30-as,40-es férfi és nő pár nélkül tölteni (azt nem mondom, hogy magányosan) a Mikulást, Karácsonyt, Szilveszter, mint párkapcsolatban élők?

Figyelt kérdés
Ahogy hallom mindenhonnan és a statisztikák is ezt mutatják, hogy sokkal többen vannak szinglik ezekben a korosztályokban, mint kapcsolatban élők. Persze majd lehet jön 1-2 komment, hogy az ő ismerősei nagyrészt kapcsolatban vannak. Ennek ellenére a felmérésekk mind azt mutatják, hogy több a ,,magányos''. Ez a divat? A kapcsolat elutasítása?
2016. dec. 4. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dettó, nekem is minden ujjamra jutna nő, ha akarnám, de szintén megcsömörlöttem.

Egy darabig erőltettem a randizgatást, ismerkedést, de rájöttem, hogy felesleges, mert valójában nem is akarok igazán párkapcsolatot.

2016. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem köt le más nő, még az exet akarom. Aki meg már gyűlöl engem, 3 hete nem is beszéltem vele, mert nem áll szóba velem. Tehát el kellene felejteni, de nem megy. Más nőket meg levegőnek nézek. Akik meg tetszenének, azoknak meg én nem kellek. Ramaty egy állapot. A munkám már nem köt le, barátaim alig vannak. Hobbim az nyári, ilyenkor ,,jegelve" van. Marad a magány, a tvzés, filmezés, zenehallgatás. Próbálok nem búsulni, de sajnos 3-4 naponta rám jön a magány.
2016. dec. 4. 20:29
 13/14 anonim ***** válasza:

Majd idővel menni fog.

Egyébként nyugi, a másik nem oldaláról is vannak ilyen dolgok.

Oké, jönnek az év végi ünnepek, de jobb lenne ezt egy rossz kapcsolatban tölteni, ha jobb nem jut, max. az egyedüllét? Hát akkor inkább egyedül, és még ebben is vannak jó dolgok. Ki mondja, hogy az ünnepeket csak párral lehet boldogan megélni?

2016. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz társat találni ,huszon évesen is nehéz

és utána meg még nehezebb! 30felett,sajnos!


Minden ember vágyik társra,igazi társra aki jóban rosszban veled van,együtt örül együtt sír veled,igazi barátra!

Sajnos nehéz megtalálni a társunkat,talán az átlagnak könnyebb,

férfinak sokkal könnyebb megtalálni azt a Nőt akit szeretne!


Jobb egyedül mint 1 rossz kapcsolatban! 30N

2016. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!