Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért írják/mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért írják/mondják azt, hogy nekik az "átlagos lányok" tetszenek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a megnevezéssel van problémám. Szerintem elég degradáló. Nézzük csak mik az átlagos szinonimái: középszerű, szürke, langyos stb.

Mégis ki az, aki valójában a középszerűre vágyik.

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy mondjuk egy fiú/férfi csak topcsajra vágyhat, sőt...

Én inkább azt mondom, hogy mindegy hogy néz, vagy hogy milyen a lány, ha egyszer vonzó számunkra akár külsőleg akár belsőleg, nem mondhatjuk rá, hogy átlagos, vagy hogy középszerű, mert ő számunkra különleges.

Szóval szerintem egy a "nekem átlagos lány kell" duma bullshit. Sőt, hazugság.



2016. dec. 5. 11:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Ez így van 10-es.

A való életben hasonlóképpen ezért inkább ki sem mondják és jön a nekem átlagos fiú/lány tetszik duma...

2016. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

#11


Sokan azt hiszik hogy az átlagos ellentéte a szép, pedig nem. Számomra nem. Sokan hiszik azt, ha azt mondod hogy "nem tetszenek az átlagosak" akkor rögtön a hosszúcombú szolis-szilikonkárnék jönnék be, pedig nem, sőt számomra ők is tagjai az átlagnak.


Most írnék párat akik bejönnek és nem is tartom őket átlagnak... Lehet lefikáznának érte, mert másoknak meg ez lenne az átlag meg a rossz.


Ezért nehezebb ez a kérdés ennél, jóval.

2016. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"ha egyszer vonzó számunkra akár külsőleg akár belsőleg, nem mondhatjuk rá, hogy átlagos"


Itt a GYK-án az átlagos szó kizárólag a külsőre vonatkozik.

A pasik részéről max. 25 éves és 55 kiló.

2016. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#13


Ezzel kár támadni, mert nőknél is a maximum elfogadott súly a férfiak felé a 85, de az is csak akkor ha minimum 185 magas, az alacsonyabbaknál a súlyhatár is csökken.

2016. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van, de nem kell ezt nemekre lebontani.


Mondjuk én ott elveszek, hogy a top csaj az feltöltött szájú, műhajú maca. Én is nő vagyok, de nekem az ilyen nem tartozik egyik kategóriába sem. Mondjuk látsz egy ilyen narancssárgára pirult lánykát, mellé teszed Emilia Clarke-ot, utóbbira mondanám, hogy szép.


Tehát ez a "köz skála" kicsit el van szabva. Főleg mivel mi a férfi megfelelője? Hiába narancsszínű és felfújt egy pasi, a testrészei nem műk.

2016. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

#15


És akkor van akinek egyik se jön be úgy igazán, hanem totál más a "zsáner" (jobb szó híján)

2016. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

25 éves és 55 kiló, az eléggé vékony. Nem tudom, de mára már a nők is eltúlozzák ezt a súly "problémát". Amikor régen még középsuliban, egyik osztálytársnőm azt mondta, hogy el van hízva (18 éves, 52 kilóval). Rémisztő én mondom. Én 25 vagyok, 175 cm, és 72 kg. Pont ideális, nem vagyok vékony, de duci sem, pont az aranyközépúton.


De barátnőmnél is találkoztam ezzel, azt mondta, hogy kövér, pedig egyáltalán nem volt az, és folyton hajtogatta, hogy nem tudja elfogadni magát, meg ne mondjak már olyan, hogy jó alakja van, mert tudja, hogy hazudom. Na ekkor vannak a problémák: a média bemeséli a nőknek, hogy mi az ideál és mindinkább erre szeretnének hasonlítani. Ezzel rontják el az egészet.

2016. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
17. vagyok, 25 F lennék. :D
2016. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent az átlagos. De zömében arra értik az emberek, aki nem túl kiemelkedő küllemileg, viszont nem is ronda, csúnya, aránytalan, ormótlan, hanem bátran meg lehet vele jelenni akárhol.
2016. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nekem az átlagos az az, ez most nem lesz szép, de szerintem én is ez vagyok, aki olyan, mint a berendezés.


Pl filmekben, sorozatokban az extrák. Akik csak úgy elvannak a háttérben, sietnek az utcán, hozzák-viszik a papírokat. Ha ők rondák vagy szépek, az elveszi a figyelmet a sztoriról.


Nekem ez az a kategória, akinek nehezen jegyzem meg a nevét, mert napi 20-at látok belőle, mind egyforma, semmi különleges nincs benne. Olyan default ember.

2016. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!