Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért írják/mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért írják/mondják azt, hogy nekik az "átlagos lányok" tetszenek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a megnevezéssel van problémám. Szerintem elég degradáló. Nézzük csak mik az átlagos szinonimái: középszerű, szürke, langyos stb.

Mégis ki az, aki valójában a középszerűre vágyik.

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy mondjuk egy fiú/férfi csak topcsajra vágyhat, sőt...

Én inkább azt mondom, hogy mindegy hogy néz, vagy hogy milyen a lány, ha egyszer vonzó számunkra akár külsőleg akár belsőleg, nem mondhatjuk rá, hogy átlagos, vagy hogy középszerű, mert ő számunkra különleges.

Szóval szerintem egy a "nekem átlagos lány kell" duma bullshit. Sőt, hazugság.



2016. dec. 5. 11:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, hát de ezt így nem lehet, hogy default ember, mert lehet, hogy ha megismernéd, nem lenne átlagos. Szóval mint mondtam, ez a szép-átlagos-csúnya (vagy nem tetszik) teljes mértékben egyénfüggő, relatív. 25F
2016. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Sulyt senki se nezi, de aki igen az idiota.


En 190 centi vagyok, 85 kilosan is vekony vagyok, mint a cerna.


Volt baratnom 180 centi es 60 kilo volt, de amugy meg szerintem igy is tul vekonynak szamitott.


22/f

2016. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
De itt pont az a lényeg, hogy kinézetre átlagos.
2016. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Dreed ***** válasza:
55%

Ha választanom kellene egy visszahúzódó,félénkebb,nem tökéletes testtel rendelkező,de inteligens és talpra esett nő,


Vagy..


sok mai divat tömeg nő között,akik olyan cuccokba járkálnak,aminek még a nevét se tudja az "átlag férfi",tökéletes teste van,de buta,az életről gőze sincs,nem tud elkészíteni egy rántottát sem,majdnem hogy éhen hal egyedül,Persze kifesti magát mert az úgy jó,és megelégszik azzal hogy ő szép,és így mindent elérhet.


Akkor logikus hogy melyiket fogom választani.

És igen,én kijelentem,Az átlagos lányok tetszenek!

Valamint,az "átlagos" ezen formában a lányok jobbik felére érthető,akik elkülönülnek a tömegtől,és nem az az életcéljuk,hogy egymást majmolva legyenek "menők".

Amúgy sem értem,hogy az hogy esne ha erre a válaszra azt kapná egy nő,hogy átlagon felüli ,tökéletes nőt akar.



Most lehet majd lepontozni,de ez a véleményem.

2016. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon nagyon sok troll van, aki pont a jó válaszokat pontozza le, de hát nem a válasz hasznossági mutatója fogja eldönteni, hogy hasznos-e :P
2016. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Átlagos az, amiből sok van. Ennek alapján lassan az ilyen száj lesz átlagos:

[link]

2016. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van a kérdés kiírójának. Én sem szeretem ezt a skálázást. Most őszintén, ki szeretne olyan emberrel lenni, aki azt mondja rá, hogy átlagos?


Még ha nők sorozatosan is utasítottak vissza, akkor is rossz érzés, hogy egyszercsak annyit mond rá valamelyik, hogy átlagos vagy, jó leszel nekem. Nem tudom már, hogy a közemberek mit értenek az átlagos kifejezés alatt, hogy valaki nem-ronda vagy nem-szép. Az egész skálázás egy baromság. Hülye emberek tartják fent a rendszert.


Nekem tetszett már olyan lány, amire az átlagember átlagot mondott volna, vagy épp átlagalattinak nevezte volna.

2016. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Csak az a baj,hogy nem csak az átlagos,okos,kevésbé jó testű és a feltűnő,buta tucatlány létezik a földön.

Nagyon sok olyan lány van, aki szép,okos és még stílusa is van...ha egy ilyennel találkoznál,nyilván visszautasítanád,mondván,hogy bocs te nem vagy átlagos.

A másik meg,hogy valaki nem attól lesz átlagon felüli amit te leírtál.

2016. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de sokszor mondtam már, hogy nekem az "átlagos" férfiak jönnek be és nem középszerű értelemben!

Nálam ez azt jelenti, hogy se túl magas, se túl alacsony, se túl kövér, se túl sovány, se túl izmos - átlagos testalkat (ezt azért szokták így használni, nem?).

Megjelenésben is inkább a "hétköznapit" preferálom, tehát nem a sármos szépfiúkat, sem az öltönyös üzletembereket, de a szakadt csöveseket sem... hanem azokat a férfiakat, akik minden nap szembe jönnek az utcán, hétköznapi megjelenéssel.

Minden téren középutat képviselnek - ettől "átlagosak".

2016. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez egy ügyetlen megfogalmazása annak, hogy nem szépségkirálynőt, vagy egyéb extrákkal rendelkező (és ettől nehezen megszerezhető) csajt keresnek.
2016. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!