Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha párom?

Figyelt kérdés
Ezt muszáj volt így kérdeznem. 19 éves fiú vagyok. Kamaszkoromban rendkívül zárkózott voltam, mostanában próbálok csak nyitottabb lenni, de még eléggé az elején tartok. Barátnőm még sohase volt, van egy lány, aki tetszik, próbálok beszélgetni vele, de úgy érzem, semmi érdeklődést nem mutat irányomban ezért folyton feladom. Szerintetek van esélyem, hogy valaha lesz barátnőm, vagy anélkül kell leélnem az életemet? Főként azok válaszát várom, aki maga is hasonló alkatú vagy van ilyen ismerőse, barátja, párja, stb.

2016. nov. 25. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, lesz.
2016. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha felteszed magadnak a kérdést, akkor foglalkozol a témával. Tehát előbb-utóbb lesz.
2016. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megvan benned a kellő elszántság, és képes vagy tűrni a kudarcokat, akkor lehet. De ha olyan vagy, mint én, hogy hamar feladod, illetve kb semmi szociális köröd nincsen, akkor csak az marad, hogy megpróbálod elfogadni a helyzetet.
2016. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mit teszel annak érdekében, hogy ez megváltozzon?

Az, hogy sajnáltatod magad, nem vezet eredményre, kell tenned is érte.

Tudod, én is ilyen voltam, sosem tetszettem a nőknek, mindenki jófejnek tartott, de járni senki sem akart velem, bezzeg a barátaimnak minden héten más nője volt.

Aztán nyomultam minden olyan nőre, aki a közelembe került, kerestem baráti társaságokat, neten társkeresőztem, eljártam randikra, olvastam fórumokat, írásokat, hogy hogy kell csajozni, mit kell tenni egy randin, hogyan meg ilyenek. Hidd el, egyszercsak arra ébredsz, hogy teljesen máshogy állsz hozzá és nem fogsz rajta görcsölni, mert a nők ezt megérzik és nem fognak emiatt összejönni veled, ez tapasztalat.

2016. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves Ypszilon! Azt hiszem, mi egy kissé eltérünk egymástól. Én nem tudok csak úgy "nyomulni a nőkre", eléggé zárkózott ember vagyok és ez nem életstílus, hanem személyiségvonás ergo nem tudok csak úgy változtatni rajta. Nyomulni azért sem tudok, mert a csaj rohadtul lesz*r engem, más meg nem tetszik.
2016. nov. 25. 21:24
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kérdező: Értem. Nem azt mondom, hogy nyomulj, mert az nekem sem jött be amúgy, de próbálj ki többféle módszert. Aztán, ha elhajt a csaj, akkor az a verzió nem jön be, akkor mást kell kitalálni.

Azt ajánlom, hogy olvass ilyen témákban, sokat segítenek, de tényleg, engem az teljesen megváltoztatott. Azért nem jön össze, mert neked senki sem mutatta meg, senki nem mondta el hogy kell egy nőt felszedni, mik azok amikre kell figyelni, de ezt a tudást meg tudod szerezni magadtól is, ha utánajársz.

Tudod mennyi randin meg hülyeségen kellett nekem is átesnem, hogy barátnőm legyen? Rapidrandiztam meg neten ismerkedtem, Badoo-ztam, chateltem, semmi sikerem nem volt, viszont egy dolgot mégis kaptam ezáltal: tapasztalatot, kinyíltam, tudtam utána beszélgetni randin lazán, nem görcsöltem.

Nincsen semmi gond, van esélyed neked is, hidd már el. Elszánt vagy, igyekszel, ne temesd magad.

2016. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ypszilon, köszönöm a választ, sokat segítettél és látszik, hogy érted a problémámat. Sajnos, én már többféle módszert megpróbáltam, de valószínűleg ez a csaj már úszott. Különben már évek óta ismerem őt látásból, csak sem bátorságom, sem lelki érettségem nem volt még a csajozáshoz. Most így utólag valószínűleg már nehéz lesz megnyernem, de még próbálkozom. A csajozós könyveket is megfontolom, bár úgy vélem, hogy azokat nem az én fajtámhoz (csendes, visszahúzódó introvertáltakhoz) írták. De nem adom fel, ha ez a csaj nem lesz a barátnőm, akkor reménykedem, hogy a sors minél hamarabb utamba veti a következőt, mert 19 évesen rájöttem, hogy szörnyű dolog szinglinek lenni (szexuálisan tapasztalatlannak még inkább). De köszi a hozzászólásodat!
2016. nov. 25. 22:06
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Azt hittem anno én is, hogy ezek a könyvek meg fórumok nem nekem valók. Aztán azért olvasgattam ezeket, mert kíváncsi voltam, hogy a nagyok hogy csinálják másképp, nekik miért sikerül mindig csajt szerezni.

Nem lettem csajozógép én sem, de mindig sikerült barátnőt találnom, ha szükségem volt rá. Sőt, egyszer az életemben történt egy olyan eset is, amire csak vágytam és azt hittem sosem fogom megtapasztalni, de annyira arra koncentráltam, hogy összejött és tulajdonképpen az változtatta meg a gondolkodásmódomat.

Nekem, ami a legnagyobb erőt adta, az a Vonzás törvénye c. könyv.

2016. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ypszilon, köszi az ötletet, meg fogom próbálni. Ha nem ezzel a csajjal, akkor a következővel. Csak az a probléma, hogy nem vagyok az a Don Juan-típus, akinek minden nő tetszik, már az a rémkép lebeg előttem, hogy ő az egyetlen nő az egész életemben és ha őt elszalasztom, akkor vége a dolognak.
2016. nov. 27. 23:53
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na, ez baj. Sosem szabad feltenni a lapot egy nőre. Van olyen sajnos, hogy nagyon tetszik valaki és mégsem lehet a tied, te meg úgy érzed, hogy ezzel mindennek vége, de ezzel pont lezárod a többi lehetőséget magad előtt. Kezdj el fejlődni. Nekem maga ez a fejlődés kb. 1 évig tartott, ami most neked soknak tűnhet, de hidd el, hogy ha belevágsz és eldöntöd, hogy ezáltal megváltozol és ezen az úton haladsz, akkor sikerülni fog. A nők nem a Don Juant várják, hanem egy olyan pasit akarnak, aki magabiztos és tudja mit akar. Most azért gondolkodsz egy nőben, mert ezt tetted nagyon sokáig, de nyiss mások felé is, mert így nem fogod észrevenni azt sem, ha más valóban szimpatizálna veled.
2016. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!