Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés adott. Barátaim nincsenek, munkahelyemen már idősebb nők vannak akik házasok, gyerekeik vannak... Mivel nincsenek barátaim így nem járok sehová. Elmegyek dolgozni és hazajövök, itthon pedig teljesen egyedül vagyok. Internetes társkeresőt próbáltam, de nem írtak vissza! :( Facebookon sem vagyok fent, igaz régen volt, de engem nem jelöltek be lányok, akiket pedig én jelöltem be, azok nem jelöltek vissza. Teljesen el vagyok keseredve. Nekem soha nem lesz senkim? Az utcán is annyi boldog párt látok, nekem pedig senkim sincs. Annyira fáj ez! :(


24/F



2016. dec. 5. 18:47
1 2 3
 21/24 Templeton Peck ***** válasza:
nekem is megesett, meg mikor "szingli vagyok" akkor is ez jut eszembe sokszor aztán meg az lesz a vége, hogy lesz egy tüneményed akivel a világon legjobb a csók :)
2016. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha kicsit pozitívabban állsz hozzá akkor szerintem biztos,hogy lesz. De eleve itt a felhasználó neved is milyen negativitást sugall.Egy kicsit állj pozitívabban a dolgokhoz még akkor is , ha az élet nehéz. Elég a kifogásokból és a miértekből,hogy neked miért nem sikerül semmi.
2017. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, lesz. Ha nem, nem.
2017. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet !Próbàlj olyan helyre menni ahol több a fiatal !Haverkodj sokat és meglátod lesznek baràtaid !
2017. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!