Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés adott. Barátaim nincsenek, munkahelyemen már idősebb nők vannak akik házasok, gyerekeik vannak... Mivel nincsenek barátaim így nem járok sehová. Elmegyek dolgozni és hazajövök, itthon pedig teljesen egyedül vagyok. Internetes társkeresőt próbáltam, de nem írtak vissza! :( Facebookon sem vagyok fent, igaz régen volt, de engem nem jelöltek be lányok, akiket pedig én jelöltem be, azok nem jelöltek vissza. Teljesen el vagyok keseredve. Nekem soha nem lesz senkim? Az utcán is annyi boldog párt látok, nekem pedig senkim sincs. Annyira fáj ez! :(


24/F



2016. dec. 5. 18:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

"Barátaim nincsenek, munkahelyemen már idősebb nők vannak akik házasok, gyerekeik vannak... "


Igen, ezért tenni is kell, a sült galamb(barátnő) nem repül be a szádba, nem repül rá a farkadra!


Pedig jó lenne igaz? Jó lenne, ha a kapcsolatban és a kapcsolat kezdetén is ő lenne a férfi igaz? Te meg a nő, "akit fel kell szedni".


Istenem, de mennyire szánalmas.


"Mivel nincsenek barátaim így nem járok sehová."


Vajon miért nincsenek? Válaszoljak? Mert antiszociális vagy. Az már ultra gáz, ha 24 éves fiatal embernek, amikor a legjobban kellene élni és lubickolnia az életben egyetlen barátot sem sikerült összeszednie magának.

Mások társasággal járnak el, bulizni. Élnek. Ismerkednek. Kiélik magukat fiatalon.


Szóval ez a te hibád, hogy nincsenek barátaid. Valamiért csak így alakult, nem??? Olyan egyszerűen NINCS, hogy egy embernek az összes körülménye "úgy alakul", pont olyan szerencsétlenül, hogy neki soha semmi nem sikerül, és kerülik az emberek!


Jut eszembe! Ha egyedül vagy is ki lehetne moccanni! Nem kell a 4 fal között ülni!


"Elmegyek dolgozni és hazajövök, itthon pedig teljesen egyedül vagyok."


Erről beszéltem. Ebből nem lesz barátnő. Se barátok.


"Internetes társkeresőt próbáltam, de nem írtak vissza!"


Vajon miért? Teszem fel megint a kérdést? Mondtam már olyan nincs, hogy mindenki ellened van, és semmi nem sikerül, és mindig mindenhol pont ugyanez a probléma!


Valószínűleg mivel nem forgolódtál emberek között, ezért nem tanultál meg társalogni, nem vagy valami szórakoztató sem...

Az intellektusod és műveltségedet nem ismerem. De az bizonyosan látszódik, hogy nagyon magadnak való vagy... erre nem gerjednek sokan!


Talán meg is válaszoltam a problémáidat.


Magad sem gondoltad volna cseppet sem igaz, hogy ez a gond? Vagy tényleg ennyire nem látod magadat?

2016. dec. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem is akarom, hogy a sült galamb a számba repüljön! Én lennék a legboldogabb ha lenne elég önbizalmam és merszem kezdeményezni a nőknél. Ne sértegess, hogy szánalmas vagyok, így is elég baj ez nekem... Köszönöm! :)


Én is élnék elhiheted. Nem jó ez nekem és fáj is. És akinek nem sikerül kiélnie magát most fiatalon, azzal mi lesz később? Örökre így maradok? Talán majd a következő életemben biztos sikeresebb leszek...


De igen, látod, hogy van! Most én mit csináljak, ha egyszerűen nem válaszolnak?! Korrekt módon írtam nekik üzenetet, hogy szimpatikusak és megismerném őket. Nem egy két nőre írtam rá, hanem vagy ötvenre biztosan!


Akkor hát így jártam... Gondoltam rá persze, hogy velem van a baj. Őszintén mindenre gondoltam, hogy mi lehet, de akkor egy szó mint száz: VELEM van a baj... A leírtak alapján van még esélyem úgy az egész élethez, vagy felejtős?

2016. dec. 8. 08:37
 13/24 anonim ***** válasza:

Felejtős :)


Vedd úgy, hogy soha a pántlikás büdi életben már nem leszel boldog :)

24 évesen :)))


Ugye ezen most már te is röhögsz? :)) Komolyan nem hiszem el, hogy hogy lehetnek a mai kor "fiataljai" ennyire elcseszettek :)))


Válaszolok: nem, nem lesz soha már barátnőd :)))


A társkeri kilőve, nem neked való, vagy pedig szedd össze magadat. De vannak még lehetőségek. Ezernyi módja van. Először is tán nem kéne otthon ülni, és nem kéne tán azt eljátszani, hogy ha ki is mozdulsz, nem kezdesz el ismerkedni.

Meg kell tanulni, ez tény :)

Legalább minimális alapfokon :)

2016. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos én ezen nem röhögök... Ami valakinek könnyen megy, azért a másik vért izzad. Elcseszett?! Azért álljunk meg... Én azokat hívnám elcseszettnek akiket a média butit a tv előtt ülve valo világot nézve, arra buzditva, hogy amit ott látnak az a helyes, követendő példa... Na mindegy, ez csak az en véleményem es lehet most is bennem van a hiba amiért belőlem ez inkabb ellenszenvet valt ki.


Hogyan lehet alapfokon megtanulni az ismerkedést? A buszon sok szep lányt látok munkába menet vagy epp hazafele... Szolitsak le egy vadidegen lányt aki tetszik? Es ha van pasija? Ott fogok égni :"D Gondoltam mar ra megmondom őszintén. Arra gondoltam, hogy ha látok egy olyan lányt aki tetszik,odamegyek hozza es megmondom szemtől szembe, hogy szimpatikus es szivesen megismernem. Ezt hogyan értékelnek a lányok?! :))

2016. dec. 8. 11:26
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Valahogy rá kell érezni, hogy kihez mehetsz oda, és akkor nem lesz égés. Pl. a dokinál láttam, éreztem, hogy tetszem az asszisztensnőnek, tegnap megfogdostam, és mondtam, hogy ő a kedvenc orvosom. A szinterezőnél is az irodistán láttam, neki is megfogtam a kezét, nem tiltakozott. A fogorvosnőt is, a főnöknőmet is, stb. Sok ilyen van, ha ráérzel, akkor nincs elutasítás. Nem a fogdosása lényeg, inkább jó volt az érintés. Van, amikor ennyi is elég. A nőknek kell az érintés, mert ők érzékiek.
2016. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%

Ezekkel a full negativ hozzaszolasokkal ne torodj! :D Nincs veszett fejsze, veszett ügy v veszett ember! Viszont fontos h szem elott tartsd, ahogy az elottem szolok közul már mondtak paran, TE iranyitod az eleted, Neked is tenni kell ezért. Nem csak sodrodsz esz nelkul!! :) Nanaa, h lesz baratnod! De first of all magaddal kell rendben lenni! Ez sugarzik egy ferfirol, sztem sokat jelent! És batorsaaag!!! Ha nem mész oda senkihez soha, sosem lesz lehetőséged legalább megprobalni! Hidd el h nem olyan nehéz:) és nem kell az egestol tartanod! Honnan tudtad volna h az illetonek van baratja? Megesik! :D

Légy ferfi! ;)

2016. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Odajött hozzám egy nő, azt mondta, hogy szeret és megölelt jó hosszan. Kint a temetőben, halottak napján. Én is megöleltem, megpusziltam és mondtam, hogy szeretem. Párszor láttam csak a közértben. A fogorvosnőt is megfogdostam, a fodrásznőket is, meg a minden nőt is, és örültek neki. Most akkor szat ír vagyok? Engem üldöznek a nők, de tényleg. Ma is megnézett, rám mosolygott egy szép nő. Az, hogy ráírsz valakire, az nem adja vissza a te belső lényegedet. Ez olyan, mint mikor az emberek Istent egy könyvből akarják megismerni. Kell a személyes kapcsolat, a társkereső nem a legjobb. Én se éltem ki magam fiatalon, na és. Azt veszem észre, hogy amikor az ember valamire nagyon erőlködik, akkor az nem megy. Mint mondtam máshol, az ember egy antenna, a félelmedet, fájdalmadat sugárzod ki. Jön egy nő, veszi az adást, és azt mondja, hogy neki ez nem kell. Hányszor linkeljem már be? https://www.youtube.com/watch?v=pkf858jR9-w&t=87s
2016. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
könnyebb lesz, ha nem ezen agyalsz egész nap, hanem feltalálod magad és néha kimozdulsz, nekem sincs bnőm, de nem is érdekel, majd lesz egyszer talán. Amúgy azzal a két csajjal mi van, akik itt jelentkeztek, h megisznak veled egy bambit? élj a lehetőséggel sztem. :)
2016. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Internetes társkeresőket ne írd le csak mert mondjuk írtál 50 lánynak és nem írt vissza senki. Ott nagyon sok lánynak kell írni, de előbb, vagy utóbb valaki vissza fog írni. Egyszerre több oldalon legyél fent és mindenhol kezdeményezz. Ha nem ír vissza valaki, azt vedd nyugodtan nemnek.

A városban, ahol dolgozol, próbálj meg neten keresni közösségi programokat, mint társas tánc, vagy valami hasonló. Ott legalább emberekkel ismerkedsz.

2016. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy velem van a baj, de nézegettem internetes társkeresőket, és megláttam egy nőt. Írtam neki, visszaírt.

Mondjuk ő fogott meg a legjobban, de sok szép nőt láttam. Aztán beszélgettünk, jó is lett volna, de mivel 3 hónapja temettem el a párom, depis vagyok. Mondtam neki, hogy mégse kéne, és végül belátta ő is, pedig tetszettünk egymásnak. Ne félj, lesz barátnőd, de azért mert másnak már van, nem kell elkapkodni. Nekem se voltak barátaim, a páromat a munkahelyen ismertem meg. Első látásra tudtam, hogy ő az. A bejelölés nem jelent semmit. A filmet megnézted?

2016. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!