Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mivel lehet felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mivel lehet felkelteni a figyelmeteket?

Figyelt kérdés

Mikor gondoljatok azt magatokban, hogy szivesen megismerkednetek kozelebbrol a fiuval?

Kivancsian varom a valaszokat :)


2016. szept. 26. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Miert nem nezed meg a 7234659823652980345 darab kerdest amit tegnap tettek fel ugyan ilyen cimmel?
2016. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak külsővel bírod..... ha nem adatik meg, akkor még ők adják kezedbe a kötelet amivel akaszd fel magad, mert nem adnak le azokból az igényekből amit normál átlag ember képtelen megugrani....... mai lányok empátia 0, belsőt nem értékelik, amik fontos jó tulajdonságok arra szokták rá mondani UNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS. De bezzeg az férfi nem unalmas aki bunkó, az nem unalmas aki végig járt városon..... És az a baj hogy a nő lehet csúnya, lehet átlagos, lehet szép az a baj mindegyikükre ez a mentalitás jellemző.
2016. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

#2

Ez úgy baromság ahogy van. Igen, én is csalódtam minden barátnőmben, de hogy őszinte legyek idővel a barátaimban is, nem a lányokkal van a baj hanem az emberekkel általánosságban.

2016. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk ha jól el tudunk beszélgetni, poénkodni, akkor:)


27N

2016. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
# 3 Kedves hármas sajnos nem hülyeség, hidd el örülnék neki ha az lenne! De nem, férfiaknál észrevettem összetartóbbak normálisabbak, míg nők barátaira mint vetélytársa tekintenek, női nemmel rengeteg probléma van, társkeresést meg már kifejtettem ami hülyeség! Bár úgy lenne.
2016. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%

Szerintem azzal mindenképpen, ha vicces vagy, kedves, érdeklődő, de nem tolakodó. Ha csak néha megkérdezed, milyen napja volt, vagy rámosolyogsz, az is tud hatni, és a lányok általában hamar észreveszik, ha egy fiú közeledni próbál, de ez az egész mindenkinél más egy kicsit. Viszont, ha úgy érzed, hogy a lány is szeretne közelebbről megismeni, akkor szerintem a fiú feladata, hogy kezdeményezzen, de itt nem kell hartalmas dolgokra gondolni, csak hívd el valahová, vagy ilyesmi. Remélem, azért segítettem, bár könnyebb lenne, ha tudnám, hány éves vagy.


Ja és előny, ha szép a szemed :))

2016. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menő sportkocsival például
2016. szept. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!