Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha beszélnem kell egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélnem kell egy fiúval, beüt a kékhalál. X) Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Illetve ha szóba áll velem egy srác, az még nem gond. Általában kíváncsi vagyok rá és szívesen megismerném én is. Egészen addig amíg le nem esik hogy ismerkedéses ismerkedés céllal szólt hozzám. Attól a pillanattól lefagyok és gyakori jelenség h nem tudok ránézni, nem tudok válaszolni, csak mosolygok az orrom alatt, és valamilyen szuper tehetséggel egy fél perc alatt tönkre vágom a csevejt, aztán jobb nem lévén elköszönünk.

Ez nagyon gáz xD… Olyan elviselhetetlen szorongó, nyomasztó érzés támad bennem minden alkalommal.

Mással ez nincs így?

Van erre valami „gyógyír”?



2016. dec. 7. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pont egy ugyanilyen lányt szólítottam meg ismerkedési céllal a napokban

Ugyanígy reagált

23/F

2016. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

"X)" Ez mi a pék?


Amúgy meg tini kapcsolatok kategória.

2016. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bíztos ,mert tini nindzsa vagy.majd kinővöd vagy nem 😂
2016. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A "gyógyír" maga a srác lehet, ha elég kitartó, nem adja föl és tovább próbálkozik, persze finoman, megpróbál megismerni, türelemmel vár rád, adott esetben visszavesz és először megpróbál barátilag kezelni, hátha úgy jobban elengeded magad és aztán szép fokozatosan ismerkedtek meg. Vannak olyan lányok, akikhez évek kellenek és ráadásul tök elutasítónak és bunkóskodónak mutatják magukat ,mert nehezen bíznak, ha te is ilyen vagy, akkor tényleg nem lesz egyszerű, olyan fiút kell találnod, aki jószívű és nagyon szeret téged, őszintén...Manapság ez sajnos ritkaság.
2016. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyakorolj cseten társkeresőn, vagy nem tudom.
2016. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Első: Valószínűleg nem én voltam, de köszönöm h ezt megosztottad.

A második és harmadiknak üzenem hogy lassan már 20 leszek. Ezért érzem még gázosabbnak.. :I

Negyedik: Igen! Pontosan így érzem, hogy nekem szükségem van naaaagyon sok időre ahhoz hogy kellően meg tudjak valakiben bízni, és le tudom vetkőzni a gátlásaimat. De hát ki a csudának lehet ennyi türelme? ... :/ Nem, bunkó sosem vagyok :)

2016. dec. 7. 20:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálam a kék halál rendszeres volt a gépemen, a fejemben pedig annál többször... Ismerős a helyzet.

Nem viccelek, de nekem sokat segítettek a netes beszélgetések. Egy fokkal bátrabb lettem. :) No nem mondom, hogy hű de beszédes lettem, de azért érzem a változást magamon.

2016. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Taushi ***** válasza:

Tudasd ezt a sráccal a legelején, hogy neked ez az elején ilyen, de attól még szivesen ismerkedsz.

Jó esetben a srác jól kezelni majd a helyzetet, vagy ha mégse, max nevettek egyet :)

2016. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul közelíted meg a kérdést. Találkozol egy sráccal, akivel akár komolyra fordulhat a dolog, de félsz a döntéshozataltól és a felelősségvállalástól.

Mitől félsz egyébként? Az a fiú nem Isten, hanem ember. És ha hozzászólsz vagy fordítva, akkor nem fogja leharapni a fejed. Ahogy egy ismeretlen lányt megismersz, és elkezdesz vele beszélgetni (mert kialakul a bizalom), ugyanúgy bátran beszélgess a fiúval is. Lehet, hogy a fiú sem bátor, vagy nem egy szónok valaki, de nem kell itten félni semmitől.

2016. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7es: Hmm... nos igen, neten keresztül kicsit tényleg könnyebbnek érzem, de nem sokkal. Áltaban ott is leblokkolok..


8: Igen, lehet az lenne a megoldás:D... csak nagyon furcsa lenne, nem szokták az emberek így kiteregetni a lelküket valaki előtt akit épp most ismertek meg..


9-es: Nem tudom, tényleg nem tudom hogy mi lehet a gond... lehet hogy rágörcsölök. De nem tudok nem rágörcsölni. Biztos azért van, mert szeretnék jó fényben feltűnni. Csak annyira zavaró, hogy egyáltalán nem tudom önmagamat adni, úgy őszintén az ismerőseimnek kell kb. 1 év, míg teljes valójában megismerik a lelkem, a személyiségem.

2016. dec. 7. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!