Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek lányoknál kezdeményezni?

Figyelt kérdés
23 éves pasi vagyok, nem mondanám, hogy egy túl beszédes típus vagyok ugyanakkor introvertált sem, ha beszélgetni kell valakivel nem esik nehezemre a dolog. Volt már több barátnőm is, de őket vagy közös ismerős által ismertem meg vagy már előtte ismertem személyesen. Viszont mióta az egyetemet elvégeztem és a munka miatt kicsit vissza vettem a társasági életből nem igazán van ilyenre lehetőségem. Mikor meglátok egy jó csajt aki ugye idegen, egész egyszerűen képtelen vagyok odáig eljutni, hogy megszólítsam, pedig nem egy alkalom volt már, hogy el is indultam, de aztán mégis visszafordultam. Viszont mikor itthon vagyok, visszagondolom ezeket a helyzeteket és beleélem magam egyáltalán nem érzem azt, hogy kínos vagy ciki lett volna a szituáció, ha megszólítottam volna az adott lányt. Viszont mikor ott vagyok élőben abban a helyzetben valahogy mégse megy. Pedig nem vagyok csúnya és ezzel tisztában is vagyok, minden nagyképűség vagy beképzeltség nélkül. 191 cm magas vagyok, kidolgozott testtel, a fejem sem elcseszett, de mégsem bírom rávenni magam a dologra. Jól jönne pár vélemény, ötlet, tapasztalat, jó tanács, hogyan lehetne ezen túllendülni vagy változtatni, aki esetleg hasonló cipőben jár/járt.

2016. dec. 8. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Így voltam vele én is, csak nekem az áttörést, hogy is mondjam nem egy szokványos tapasztalat hozta. paráztam, ha lányokkal kellett szóba álljak stb. Csak távolról néztem őket. Szóval egy nap elmentünk volt a tesómmal bulizni. Ittam egy kicsikét igaz, és hát a csalódottságom akkora volt már, hogy tettem magasról a csajokra. Táncolgattunk közben, aztán oda jött egy csaj. Hát szépen fogalmazva az a fajta volt, aki könnyen adja magát. És jött megfogott, elvitt, hogy táncoljunk stb. És kb. attól éreztem azt, hogy mindegy, felakasztani úgysem fog senki, max. leráznak, de lessz más. És úgysem veszíthetek. Szóval, úgy kellene hozaállj szerintem, hogy nincs mit veszíts. Meg senki sem fogja leszedni a fejed. Ha úgysem kellessz majd leráz udvariasan, és akkor? Lessz más.
2016. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azzal amit most leírtál én is teljes mértékben tisztában vagyok, nem is félek az esetleges elutasítástól, tudom, hogy nem fog felpofozni meg ilyenek, de ennek ellenére sem megy.
2016. dec. 8. 18:02
 3/4 Szimeon ***** válasza:
Egyszerű, ne arra gondolj, hogy fel akarod szedni a csajt. Úgy menj oda hozzá, hogy ez egy poén. Milyen pofát fog vágni a kiscsaj ha most odamegyek és azt mondom: Szia, te is szereted a mákostésztát? Ha eleve céltalanul, hülyén állsz hozzá, akkor nem érzel tétet és nyugodtabb leszel.
2016. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne felszedni akard a lányokat, hanem megismerni, qrvákat mindenhol találsz.Légy vonzó, derűs, magabiztos, ne elégedjél meg a selejttel, az igazit keresd. Ne azt lássák, hogy itt egy újabb éhes kan, ne légy átlagos. Kapcsolódj be különböző csoportokba( sportklub, vagy valamilyen önkéntesek csoportjába,stb.),ne feszülj rá nagyon,nem a terméket kell eladni, hanem a márkát, és akkor te leszel a legértékesebb.
2016. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!