Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége miért a loser,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért a loser, béna arcokra buknak?

Figyelt kérdés

Jó kissé túlzó a kérdés, a nők egy részéről beszélek.


Középiskolában, meg egyetemen is olyan arcokra buktak a lányok, és versenyeztek értük, akiknek semmilyen jellemük nem volt. Buták voltak, állandóan buktak, ittak, drogoztak folyamatosan, különösebben semmi nem érdekelte őket az életben, céljuk nem volt, igaz most sincs, nem is tudom miről lehetett velük beszélgetni, valószínűleg az előző éjszakai belövésről, meg a tetoválásukról.

Ennek ellenére ezekért pasikért voltak az iskola és az évfolyam 85%-a.


2016. dec. 8. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Talán mert ezek a pasik meg tudják adni azt, amit a lányok többsége ebben a korban szeretne, szórakozást, bulit, ilyesmit.

Normális pasikra majd 35-40 éves koruk körül lesz szükségük.

2016. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sok oka lehet. Egyrészt az ilyen arcok sokszor menők és a társadalmi státusz fiatalkorban sokat számít. Emellett ezek a pasik izgalmasak és fiatalon amíg a csajok nagy része is bulizik meg kiélvezi amit lehet egy ilyen társ vonzóbb lehet mint valaki aki otthon ül vagy csak szolidan jár szórakozni.

Legalábbis én erre vezetném vissza bár én pont az ellentéte vagyok a nagy buliarcoknak. Mivel én a magam stílusával a visszafogottabb srácokat keresem gondolom a bulisabb csajok meg a bulisakat. Máshogy nagy lenne a vágyak beli eltérés. Ez később változik mikor az ember már magát tartja el és lenyugszik hiszen akkor már tervezni kell és nem buli az élet.

2016. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a maradékba tartozom! És kb a pasik' 5%- a jönne velem össze. :D ez van.
2016. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ezek nem "loser bénák" hanem dürhő bunkók.
2016. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet teljesen

23/F

2016. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is az jutott eszembe, hogy igaziból a loser/béna nem az, akit te leírsz. Én azokra használnám ezeket a jelzőket, akik a társasági életben nem jók. Mármint nincsenek (vagy csak 1-1) barátaik, bár dolgoznak, de mégsem jön össze nekik semmi annyira, mint amennyi energiát belefektetnek, gyakran szekálják őket. Persze ez csak az én elképzelésem a szavak jelentéséről.


Azok, akikről te beszélsz, ha megfelelően adják elő magukat, akkor menőnek számítanak. Bár én személy szerint, inkább kerülöm az agresszívabb személyeket (értsd, mondjuk kommunikációban agresszív, nem tettekben), de megértem, hogy ezek a fiúk izgalmasak és olyan dolgokat tesznek meg, amiket te valószínűleg nem.

2016. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokat számít az, hogy ki mennyire menő, népszerű, nagydumás, mert sokan azt gondolják, hogy az ilyen emberek sikeresebbek az életben, talpraesettebbek, jobban tudnak kapcsolatot teremteni és ápolni, mint a csendesek. És persze bőven vannak olyan nők is, akik nem akarnak lemaradni a többiek mögött, hiszen ha ennyien koslatnak utánuk, akkor valamit biztosan "jól" csinálnak. A mennyiség még nem minden, a valóságshow-knak is hatalmas rajongótáboruk van, mégis ócska, primitív szharok az ilyen műsorok. A gond ott kezdődik, ha az átlagos és/vagy visszahúzódó csajok sem a saját köreikben keresgélnek, hanem a menő pasik után kajtatnak. Nekem van ilyen tapasztalatom, megismerkedtem egy átlagos külsejű, csendes csajjal, tudtam, hogy nincsenek barátai, hogy van egy kis stikkje is, de elfogadtam volna, ő meg lerázott, hogy vénember vagyok (mert van pár év közöttünk), meg hogy nem én vagyok az esete, hanem a városi menő csávók, de ők rá se néznek. Nyilván jogában áll nemet mondani, csak ahhoz nincs, hogy picsogjon, ha olyanok után fut, akiknek nem kell. Amúgy nálunk gimiben is az volt a helyzet, hogy néhány nagyszájú gyerek vitte a prímet, aztán még jött hozzájuk pár olyan srác, akiket más sulikból már kicsaptak, és ők voltak a népszerűek. Igaz, a lányok többsége is cigizett és vedelt, meg kiszökdöstek a koliból, és ezzel milyen vagányok lettek, de hát ez van, a csendes, céltudatos emberek sosem voltak körülrajongva.
2016. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Viszonylag ritka ugyan, de az is előfordul amúgy, hogy egyáltalán nem olyanok az illető pasik, mint aminek te kívülről látod...

Párom rühellt tanulni anno, bukdácsolt, félbehagyta a sulit - mert a szülei kényszerítették olyan szakra, ahol nem találta a helyét.

Ivott, kocsmázott folyamatosan - vagy legalábbis azt a képet igyekezett magáról kialakítani mindenkiben. Ugyanis egy kocsmatöltelék agresszív dögbe ritkán kötnek bele az emberek, és neki tökéletesen megfelelt ez a szerep.

A mai napig ilyen egyébként, bár már munkahelyről beszélhetünk, nem évfolyamtársakról, a kollegák között folyamatos a pletyka meg egymás hátbatámadása. Azzal, hogy ő a bunkó alkesz, az egy-két jóbarátján kívül mindenki elkerüli, főleg, hogy elég szarkasztikus is mellé.


Gyakorlatban egyébként egy érzékeny lelkű emberről van szó, akinek sz.r kamaszkora volt, és így tanult meg védekezni az emberek ellen. Engem viszont a tenyerén hordoz, odaadó, és bár van tetoválása, de nem arról szoktunk beszélgetni. Kiterjedt intellektuális tudása van, történelemről, politikáról, könyvekről, bármi egyébről el lehet vele beszélgetni.


Tisztában vagyok vele, hogy elenyésző kisebbség a páromhoz hasonló férfiak, de ez is egy szempont, ilyenek is vannak. :)

2016. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nincs más vigaszod mint az általad irigyelteket "loser, béna arcok"-nak nevezed? Olyan gyerekes vagy!
2016. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Te most komolyan irigyelnéd a dürhőket?

2016. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!