Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők túlnyomó többsége minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők túlnyomó többsége minek nem szeret interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 17:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem szeret? Nem így akartad feltenni a kérdést?
2016. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
mert személytelen... élőben is megtalálják a férfiak, így mindjárt élőben látják a férfit
2016. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Mert veszélyesebb.
2016. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%
Nekem szemelytelen. Probaltam, persze. Aztan eloben maskepp nezett ki, nem jott be az illata, szemelyisege...nincs idegzetem valakivel beszelgetni parszor,hogy aztan talizzunk es ne jojjon be.
2016. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
21%

Mitől lenne veszélyesebb, mint élőben?

Szerintem a többség csak nem veszi komolyan. Nem gondolja, hogy a szórakozáson túl bármi felelősségre is szüksége volna.

2016. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
58%
Mert veszélyes, kiábrándító és minden spontaneitást nélkülöző. Találkoztam már beteg alakokkal akik zaklattak, pedig NEM voltam fent társkeresőn. Aztán ott van a temérdek pasas, aki nem tud helyesen írni, csak dugni akar, perverz, beteg állat, nem képes egy normális levelet írni (Szia, hogy vagy) vagy húspiacként kezeli az egészet (lakhely/kor/végzettség/súly/szemszín/hajszín? típusú levelek). Nekem semmi kedvem egy idegenre időt, energiát és pénzt költeni csakis kizárólag azért, hogy hátha összejövünk. Ez olyan mint egy állásinterjú. Maradok inkább a spontán találkozásoknál, ahol a körülmények is könnyűvé teszik, hogy áldozzunk a kapcsolatra.
2016. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
36%
ja ha valaki nemtud beszélni azmár csak beteg állat lehet,oké
2016. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, felhívnám a figyelmed a vesszőkre, amik teljesen különálló gondolatokat jelölnek...
2016. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
34%

" A nők túlnyomó többsége minek nem szeret interneten ismerkedni?"


Pl.ezután a leírt mondat után elkönyvelném,hogy az írója egy idióta. Ennyi.

2016. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
61%

Mert élőben is simán találnak pasit vagy amúgy sem akarnak ismerkedni, csak várják, hogy valaki betoppanjon.


Aki szerint a neten ismerkedni veszélyesebb, annál komoly problémák vannak. Neten sokkal jobban tudod korlátozni a kontaktust és a személyes adatokat. Ha valakivel gond van, 2 kattintással eltüntetheted. Ha fél perc alatt meztelen képet küldesz vagy elárulod a címed, az nem a net hibája.

Élőben elkábíthatnak, megerőszakolhatnak, leüthetnek, stb... Ja, tényleg a net veszélyes! :D

2016. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!