Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők. Az alábbi leírásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Az alábbi leírásból, hasonló kaliberű embereknek mennyire adnátok esélyt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Mostanában ritkán járok el bulizni, a diszkót nem szeretem, ha megyek is valamerre, akkor az általában koncert vagy barátokkal beülök iszogatni (mértékkel). Bár mostanában inkább egyedül járok minden felé, mert a régi baráti körökből szanaszét van mindenki a világban (elköltözött, dolgozik hétvégén is, vagy meghaltstb…).


Nyugodt, csöndes természetű vagyok, de sokszor elég fafejű tudok lenni. Bár ha nem lettem volna ennyire csökönyös, soha nem jutottam volna el sehova sem az életben. Inkább végig tanultam és mellette dolgoztam a 20-as éveim elejét sok mindenről lemondva (bulik, csavargás stb.), hogy később jobb legyen.

Az elmúlt egy évben kaptam végre olyan munkát, amit szeretek is csinálni és mihez képest, de fizetni sem fizet rosszul (műszaki terület).

Sok minden érdekel, szeretek beszélgetni, vitázni az élet nagy dolgairól, tudományokról, történelemről stb. Bár a felszínes beszélgetéseknél és témáknál sokszor meg sem tudok mukkanni. Mit mondjak?

Eleinte zárkózottabb vagyok új emberekkel szemben, de képes vagyok oldódni.

Elővigyázatosságból nem szeretem kiadni magam teljesen idegenek emberek előtt. Ez sokszor hátrány főleg ismerkedésnél, mert nem tudnak velem mit kezdeni. Illetve a nagy kérdés idegeneknek mi a fenét tudnék mondani?

Ha kérdezné valaki, volt már barátnőm, legutóbbi 2 évig tartott. Bár egy jó ideje nincs senkim, de ez nem jeleni azt, hogy ne próbálkoztam volna. Csak ritka alkalom, hogy élőben tudjak ismerkedni.

Ha egy lány/nő külsőleg tetszik és meg akarom ismerni, először inkább beszélgetek vele és ezek után döntöm el, hogy mi legyen. Nem rohanok egyik kapcsolatból a másikba. Meg nem is az a fajta vagyok aki minden féle felszínes szöveggel egy éjszaka alatt ágyba vinné másnap pedig dobná, mint a szakadt rongyot. Egyszerűen nem is megy nekem.


Küllemre ki mit mond, inkább átlagos. Magasságom kb. 170 - 173 cm (nem tudom pontosan mennyi a valódi magasságom :D ). Szeretek sportolni mikor alkalmam nyílik rá, főleg biciklizés, úszás, otthon súlyzózni szoktam. Sokan mondják is, hogy elég vállas vagyok, de nem viszem túlzásba az edzéseket, csak formában akarom tartani magam. Szívesen elkezdenék egyszer valami fajta küzdősportot is.

Hajam rövid és sötét barna, szemem szintén barna.


28 /F


2016. dec. 11. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
esélytelen
2016. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
azt irod vannak régi haverjaid,utána azt nemcsavarogtál soha,facér sajnáltatod magad
2016. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Szimpatikus volnál. De van párom. Biztos vagyok benne, hogy rajtam kivül más is így lesz még vele, de egyedülállóként. ;)
2016. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennyiből igen, adnék. Viszont hozzám lehet kicsit idős vagy, de gondoltam azért biztatásként írok így is, sok sikert!:)
2016. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hozzám is idős vagy,de a leírás alapján szerintem sokaknál lenne esélyed.
2016. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a párom nagyon hasonló mint te leírás alapján. Én mindig is egy ilyen emberre vágytam és szerencsére megkaptam :) biztos vagyok benne hogy találsz majd párt csak ahhoz érdemes sokat emberek között lenni. Szerintem ez a legjobb "módszer" a párkapcsolat kialakításához. Sok sikert :)
2016. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hozzám idős vagy és a barna haj/szem sem az esetem általában, de a személyiséged szimpatikusnak hangzik.
2016. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jó amiket irtál ,sok adnának neked esélyt.
2016. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Kedves kérdező! Elne hidd már amit ide irkálnak a kommentelő lányok. Kizárólag a külső dönt,legjobban az arcot nézik meg,tehát ha nem tettszik nekik az arcot,akármilyen belsőd lehet meg irhatnál itt évekig a belső szépségedről.
2016. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

"Nyugodt, csöndes természetű vagyok, de sokszor elég fafejű tudok lenni. Bár ha nem lettem volna ennyire csökönyös, soha nem jutottam volna el sehova sem az életben. Inkább végig tanultam és mellette dolgoztam a 20-as éveim elejét sok mindenről lemondva (bulik, csavargás stb.), hogy később jobb legyen.

Az elmúlt egy évben kaptam végre olyan munkát, amit szeretek is csinálni és mihez képest, de fizetni sem fizet rosszul (műszaki terület). "


Dehogy mondtál te le annak idején a buliról és társaságról! Ez kamu, hülyeség! Legalább ne hazudj! Nem is voltál társasági ember soha, így könnyű volt lemondani róla! Az összes műszaki beállítottságú lassú gondolkodású, körülményes, visszahúzódó, pipogya nyámnyila alak! Tele gátakkal, antiszociális érzéketlenséggel. Nem kellenél az biztos!

2016. dec. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!