Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy kedves aranyos átlagos barátnőm hogy 33 évesen még soha nem dolgoztam de keresek állást és addig szüleim tartanak el viszont kedves humoros hűséges empatikus férfi vagyok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 18:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
33 évesen még csak most keresel állást? Eddig mit csináltál? Több száz helyre beadtad? Mégis milyen helyekre adtad be? Na ezt nekem nem adod be, hogy még teszkós árufeltöltőnek sem vettek fel. Nem az igazgatói székre kell egyből pályázni, bro, erről csak ennyi a véleményem.
2016. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Diplomával nem fogok árut tölteni a tescoba'...
2016. dec. 11. 19:18
 13/28 anonim válasza:
92%

"Diplomával nem fogok árut tölteni a tescoba'..."


Hát öregem, van egy rossz hírem. Ha a nagyra becsült diplomáddal 7 év alatt nem találtál állást, akkor az annyit is ér. Be vagy árazva.


Így viszont leszállhatsz a magas lóról és nyugodtan elmehetsz a Tescoba árufeltöltőnek :)

2016. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
#12: Ezek szerint jó helyen tapogatózok. A kérdező őnagysága nem hajlandó csicskamunkát végezni, mert vérig sérti az egóját, ha vannak felettesei. Nos, elárulok valamit, felettesed, elöljáród mindig lesz, aki szét fog alázni, ha nem teljesítesz.
2016. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13%
Érdektelen hogy mennyire keresett a diplomája. Felsőfokú végzettséggel nehogy már trógermunkát végezzen.
2016. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
Persze ne végezzen trógermunkàt,inkàbb tartsàk el a szülei 33 évesen :D
2016. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

És akkor a szüleidhez vinnéd haza a kedves aranyos barátnõdet is?:)

Sok sikert a keresgéléshez!;)

2016. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
55%

Hú hát nekem ilyen életképtelen munkakerülő here nem kéne! Az utolsó válasz mindent visz.


Neked soha nem lesz csajod, gondolom prostira meg anyuci nem ad pénzt. Vágd le a farkad, úgyse lesz rá szükség. ;)

2016. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%
#15: Nehogy ám. A diplomáitokkal Angliában nagyon jól fizetett állások várnak titeket, úgymint mosogatás, takarítás, kakapucolás stb. A hozzátok hasonló felfogásúak 99%-a ezt az utat követi.
2016. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ha ezt egy nő meghallja sírva fog tőled menekülni.

Mert az h még 20 évesen szülőknél laksz tanulmányok okán oké. De te 30+ vagy.

Legalább beadsz a rezsibe v azt se ?


Mer akkor te egy topanya félét keresel aki eltartana.

Na ilyen viszont nem lesz.

És nekem is van diplomám de ha arról van szó nem finyázok hanem dolgozom.

Pl nekem se lenne feladaton a padoló mosás (egyesületnél ahol vagyok) se a mosogatás, sőt konyhás se vagyok.


Viszont havi 140-ért megcsinálom.

Ja és gondolom szűz is vagy szal ez esélytelen.


Már ha ez igaz és nem egy unatkozó troll vagy.

2016. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!