Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Picit egyedül érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit egyedül érzem magam időnként, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem erős az érzés, csak néha picit rám jön, hogy lehetne kevesebbet dolgozni, ha lenne valaki.

24 vagyok, autószerelő vagyok főállásban, mellette van egy műhelyem, rengeteg munkám van, így sok pénzem, ami nem a hencegés szempontjából fontos, hanem, hogy adok magamra, a megjelenésemre.


Elég hosszú kapcsolatból léptem ki 1.5 éve, amiből 1 évig nagyon jól éreztem magam egyedül, csak az utóbbi időben vannak ezek az érzések. Nem a volt kapcsolatom hiányzik, hanem valaki akire társként tekinthetek.

Szoktam tetszeni lányoknak, észreveszem, bár nem tartom magam annyira jó srácnak, de azért örülök neki.

Jobb beülős helyekre beszoktam térni 1-2 barátommal, de nem igazán járnak hozzám illő lányok ilyen helyekre, ha mégis akkor nem ismerkedés célból, az biztos, hanem csak úgy beszélgetni. Próbáltam neten táncpartnert keresni Pécsen, beiratkozni valami tánciskolába, ott azért mozognak lányok, de hát kezdőre, aki életében nem táncolt még csak szalagtűzőn, olyanra nem igazán van szükség. Egyszer azt hittem, hogy végre horogra akadtam táncpartner keresés szempontjából (1-2 hónap keresgélés után), erre az első találkozást randira fordította a lány, nekem meg nem jött be ez az egész így elsőre, szóval feladtam.

Mi a büdös franchoz kezdhetnék?

Oké, kimozdulnék, de mégis hová?


2016. dec. 11. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az autószerelésen kívül van más is, ami érdekel? Mert egy nagyvárosban azért elég sok rendezvény van, kiállítások, valamilyen klubféleség (mint az olvasókörök, ez csak egy példa volt), ha vallásos vagy, akkor egyházi csoportok, vagy cserkészkedés, biztosan vannak olyan helyek, ahol nagyjából ugyanaz a közönség fordul meg rendszeresen. Így kialakulhatnak barátságok, szerelmek, hiszen szimplán csak beszélgettek, mint egykor az osztálytársakkal, és senki nem görcsöl rá arra, hogy ez ismerkedés lenne. Ha meg tetszel a lányoknak, akkor adj nekik lehetőséget, nem kell egyből randiznotok, hanem haverként elhívod őket valahová, aztán majd alakul.
2016. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de nem igazán járnak hozzám illő lányok ilyen helyekre"


menj olyan helyekre akkor ahol szerinted hozzávaló lányok járnak

2016. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, hogy érdekel más is, ez csak a munkám, semmi több. Millió dolog, sok dolog leköt, nem véletlen próbáltam táncpartnert keresni. Tánc az jó dolog, bár sosem volt rá lehetőségem diákként. Bár ez nehéz, mert én csak hétvégén érek rá ilyen hobbi jellegű dolgokra.

Vallásos nem vagyok, nem hiszek semmiben.

Ilyen klubféleségeket mondhattok, mert érdekelhet bármi.

2016. dec. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!