Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az embereknek miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknek miért vannak hatalmas igényeik párkapcsolat terén? Ezt úgy értem, hogy rengetegen nem ütik meg az általuk elvárt mércét. Ezek az emberek miért nem saját magukhoz hasonló párt akarnak?

Figyelt kérdés

pl:


buta,formátlan, átlagos vagy az alatt kinéző nő, akinek a személyiségében semmi extra nincs egy gazdag, adonisz, jó testű hercegről álmodozik.


alacsony, vékony, szintén buta, szegény, átlag alatti csávók itt rinyálnak, hogy ezek ellenére nekik csinos, ápolt, gyönyörű, okos barátnő kell.


És légyszi ne írjátok hogy túlzok, mert a való életben, ill. itt gyakorin is folyamatosan vannak ilyen kérdések, ahol leírják a jellegtelen, átlagos vagy az alatti tulajdonságaikat, és kérdezik hogy de ugye ettől még lehet a párjuk egy herceg/hercegnő?


Ezek az emberek miért ilyen buták? Miért nem saját maguk kategóriájában keresgélnek? Vagy ha az nekik nem elég, miért nem fejlesztik a személyiségüket olyanná, amilyenre vágynak mástól, akkor talán könnyebben menne olyan körökben az ismerkedés...



2016. dec. 11. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, gondolom te se szeretnél olyan nőt/férfit (nem tudom milyen nemű vagy) akihez nem vonzódsz és nem szereted. Az, hogy kinek mi a szép, jóképű, jó megjelenésű az elég szubjektív. Minden ember boldog szeretne lenni, ehez elengedhetetlen egy megfelelő társ, ettől még nem lesznek buták. Elég felszínes a megközelítésed, mert nem ilyen egyszerű az egész párkeresés nincs kőbe vésve az, hogy sovánnyal a sovánnyal, kövér a kövérrel, alacsony az alacsonnyal, szép a széppel és még sorolhatnám. Gondolom nem csak ilyen párokat látsz. Nem az ellenkező nemű tükörképünket keressük, hanem társat akit megszeretünk és az elengedhetetlen, hogy tetszen kívűl, belűl. Ha mindenki úgy gondolkozna, mint te és mindegy alapon belemennének kapcsolatokba, akkor nem lenne szerelem, szeretet csak kihasználás, csalnák egymást ezerrel. Azért gondolj bele ebbe!
2016. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megválaszolom. Egy egészséges ember csak azért nem fog valakivel összejönni, mert "neki nem juthat más" Legalábbis én így gondolom. Én pl. bejöttem egy lánynak nagyon, de ő nekem nagyon nem jött be (nem, a személyisége sem), a kommunikációt leredukáltam vele kb. 0-ra. Nem tetszik, nem tetszik. Ilyen szempontból nincs kompromisszum, inkább maradok egyedül, minthogy olyan emberrel legyek, aki egyébként sosem volt számomra szimpatikus.
2016. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
+1 Tomboy666 és az utolsó válaszolónak ~ köszönöm amiket leírtak
2017. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem sokféle testalkatú férfi tetszett már életem során. Csak most kapásból a munkahelyemről nagyon tetszik pl. egy elég pocakos férfi, egy vékonyabb, normál testalkatú, aki azonban egyáltalán nem izmos, és még több vékony srác is.

Nekem eleve a vékony testalkat nagyon is tetszik, elegáns, laza mozgás társul hozzá általában, meg a vékony végtagok eleve csinosak számomra. A táncos fiúkat is imádom nézni, ők pedig mind vékonyak.

De természetesen az izmos, kisportolt férfitest is szép látvány, és tetszettek már ilyen fiúk is.

Ezt csak azért írom, mert olyan leszólóan írsz az alacsony, vékony fiúkról. Pedig tőlem alacsonyabb is tetszett már nagyon is, nem is egyszer.

A személyisége, ami döntő nálam, és hogy kedves, mosolygós, szelíd ember legyen, inkább halk szavú. Ez az én zsánerem, és hogy milyen alkat, mackós, izmos, alacsony, vékony vagy normál, az teljesen mindegy, ha tudunk jókat beszélgetni, egy rugóra jár az agyunk, megegyeznek a jövőbeli terveink.

2017. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!