Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/Lányok nagyon őszintén!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok nagyon őszintén! Ti hogy reagálnátok ha a fiú akivel ismerkedtek bevallaná hogy rákos?

Figyelt kérdés

Abban az esetben ha külsőleg és belsőleg is nagyon tetszik és ezt már a tudtára is adtátok , a kapcsolat most kezdene komolyodni. Eddig látszólag minden rendben haladt és semmi jele nem volt. Hogyan reagálnátok ha azt mondaná nektek ,hogy nagyon megszeretett már titeket és komolyra szeretné fordítani a dolgot ezért el kell mondania valamit?

Otthagynátok egyből vagy szépen lassan , kedvesen próbálnátok inkább eltávolodni? 23 éves fiúról van szó.


2016. dec. 13. 00:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, te a fiú vagy vagy a lány?

"Otthagynátok egyből vagy szépen lassan , kedvesen próbálnátok inkább eltávolodni?" Ebből arra következtetek, hogy lehet te vagy a lány és el akarod hagyni.


Nem tudjuk milyen rákról van szó. Lehet gyógyítható, lehet hogy nem. Mindenesetre nekem sokat elárul az illető lány személyiségéről, ha ilyenért eltávolodna. Tény, hogy senkitől sem várható el, hogy kötelezően egy betegség mellett maradjon valaki mellett még amikor a kapcsolat el sem kezdődött. Azonban én nem szeretem azokat az embereket, akik kisebb vagy nagyobb baj esetén elillannak. Ismerős viselkedés ez a nők részéről és az ilyen emberre semmi szükségem nincs.


Nem nekem szólt a kérdés. Én csak annyit akarok mondani, hogy gyógyultam már rákból, súlyos volt, életveszélyben is voltam és felépültem. Évtizedek teltek el azóta. Akinek ezzel problémája van, üzenem hogy kapja be!


Vannak helyzetek, amikor meg nem mondanák rólam, hogy valami problémám volt. Egészséges emberek között sportolok, egyre feljebb jutok. Szóval akik szeretik kiközösíteni a rákbetegeket, ahogy engem is általános iskolában, azoknak mókás lenne most beverni a képét.


A fiúnak a legjobbakat kívánom! Minél gyorsabb felépülést és sok boldogságot! Remélem, miután meggyógyul fogja tudni értékelni az életet és nem problémázik mindenféle bizonytalan nő társaságán!

2016. dec. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, direkt próbáltam úgy fogalmazni hogy ne derüljön ki rólam van-e szó a kérdésben vagy rólam írták. De inkább leírom mégis így tisztább, énrólam van szó a kérdésben és én szeretném ezt elmondani egy lánynak , mert már úgy érzem egyszerűen nem titkolhatom tovább.

Nagyon megszerettem Őt és Ő is engem. Gyönyörű kívül belül, nagyon sok mindenben hasonlítunk, már az első pillanattól egy hullámhosszra kerültünk és vonzódtunk egymáshoz. Viszont már többször szóvá tette, hogy nem érti miért nem engedem igazán közel magamhoz. Ő pár évvel fiatalabb nálam de nem butuska vagy ilyesmi, éppen ellenkezőleg. Viszont sosem tudtam még eldönteni vajon hogyan reagálná le ha elmondanám neki a titkomat. De egyszerűen már nem húzhatom túl sokáig, de annyira félek hogy elveszteném. Megérteném ha inkább mást választana, de eddig az önzőségem és besz*riságom miatt nem voltam őszinte vele.

Hogy gyógyítható e? Ezt próbáljátok meg feltenni majd egy orvosnak is :) (persze csak ne úgy hogy a ti egészségetek múljon rajta) Én annak ellenére hogy sajnos elég negatív hozzáállásom van néha biztosan tudom, néha csak bízom benne hogy meggyógyulok. Viszont kórházba nem kéne velem járkálnia mert biztos hogy nem megyek többet.

2016. dec. 13. 02:15
 13/23 anonim ***** válasza:
22%

'Mindenkinek joga van a boldogságra'

Kivéve a rákosaknak, meg egyéb krónikus betegeknek ugye kedves 3aska? Szerintem köpjél fel a levegőbe, és állj alá.

Amugy kérdező, mi az hogy "nem mész többet" orvoshoz? Hát menjél. Anélkül tuti semmi esélyed. Pláne ha a csajjal is komolyan gondolkodsz, akkor tegyél már meg midnent annak érdekében, hogy meggyógyulj. (kizárólag ovostudomány által elfogadott keretek között persze)

2016. dec. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%

"lehet, hogy manipulálni akarna ezzel."


Mintha lehetne csajokat ezzel "manipulálni":) 10 ből 8 sírva menekül bármilyen krónikus beteg, sérült vagy egyéb tartós egészségügyi gonddal küszködő férfitól.

Pénzzel, meg dagadó bicepsszel viszont már lehet manipulálni.

A tüdőbeteg, vézna, romantikus költők csillaga mára már nagyon leáldozott

2016. dec. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem állok alá, mert nem jogos :D itt nem arról van szó, hogy rákos, hanem arról, hogy nem akarom idegileg én is tönkretenni magam a környezetèben, rohadtul nem tudod, hogy min mentem keresztül eddig, Elèg ember halt már meg körülöttem, akinek foggal körömmel próbáltunk segíteni, de az az igazság, hogy aki igazaból nem akarja, azon nem lehet. Itt nem a kérdező, vagy a rákosok ellen irányul a dolog, hanem SZEMÉLYESEN (hiszen a véleményemet kérte, nem? ) egy szép èletet szeretnék a jövőben, olyan gyermekkort biztosítani a gyermekemnek, ami nekem nem adatott meg, ès egy olyan társat, akivel együtt öregedhetek meg.. Persze benne van a pakliban, hogy idő elött meghal, baleset, vagy kiderűl róla, hogy ő is rákos lesz, de sokkal másabb ha 5 hónapja vagyunk együtt, vagy 5 ève... A kèrdező meg mint olvasható, orvoshoz se nagyon tervez menni, ami öszintén szólva nem túl kecsegtető... De kérdezem, Mièrt? Ez nem megfázás, hogy magától kigyógyul az ember belőle.. Itt is a példa, amitől tartottam.. :)
2016. dec. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én is rákos vagyok, így írom neked ezeket a sorokat ... :) :(

Figyelj, ez egy nehéz dolog. Nem mindenki tud vele szembenézni. Az emberek már a szót is félnek leírni, kimondani, hogy "rák".

Sajnos nekem a baráti körömből hullott el mindenki, mióta kiderült, hogy baj van. Ezt azért írtam le, mert ez is benne van a pakliban sajna.. :(

De annyira megértelek téged... sokkal egyszerűbb lenne minden ha tudná, persze. Meg még ezer gondolat.

Én azt javaslom, hogy mindenképpen avasd be őt, hiszen komolyodnak az érzéseid és ebben az esetben neki tudnia kell, hogy te milyen csomagot hozol magaddal..

Még írásod alalpján az elején jártok, tehát innen még neked is könnyebb visszafordulni vagy úgy nekiindulni a holnapnak, hogy tudod, ő melletted van.

Ha a lány olyan, én nem gondolom, hogy meg fog hátrálni, nagyon sok párt látok a kemo alatt, szóval van esély, hogy nem fogja érdekelni őt és kitart. Én nagyon szorítok neked! Nektek! Majd írj, hogy mi volt! :)

2016. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén, én nem maradnék veled, megmondanám egyből, hogy semmi értelme kitennünk magunkat az érzelmi kálváriának.
2016. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon hamar beleszerettem a barátomba, az első randi után. Ha x idő után elmondta volna, hogy beteg, akkor sem hagyom el, hanem minden erőmön azon vagyok, hogy meggyógyuljon. Persze lelkileg nagyon megviselne, de nem számít, a tükörbe sem tudnék nézni, ha emiatt elhagynám. Mellette maradnék minden körülmények között, hiszen ez az egyik dolgom, hogy kitartsak mellette.

Nem tudom, nektek mennyire lehet mély a kapcsolatotok, de ha őszintén szeret, biztos nem fog elhagyni, talán csak mérges lesz, hogy ezt titkoltad előle, hiszen elég komoly dologról van szó.

2016. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért épp a lényeg maradt le. MILYEN rák? Mert nem mindegy, hogy gyogyithato vagy fatális.

Elso esetben vele maradnék segitenék neki, ha tényleg szeretem, a másodikban viszont elhagynám.

Éltem egyutt rákos szerettennel, borzalom látni ahogy leépül, és minden nap rettegni, megéri e a holnapot. Köszönöm, önként nem mennék bele ujra.

Ha már x ideje együtt vagyunk és történik vele vmi, akkor term.mellette állok mindenben.

2016. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy nem is akarsz orvoshoz menni0 hát ebben az esetben elhagynálak. Én nem nézném végig ahogy a makacsságod miatt meghalsz. A te döntésed, én hadd ne asszisztáljak már hozzá.
2016. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!