Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/Lányok nagyon őszintén!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok nagyon őszintén! Ti hogy reagálnátok ha a fiú akivel ismerkedtek bevallaná hogy rákos?

Figyelt kérdés

Abban az esetben ha külsőleg és belsőleg is nagyon tetszik és ezt már a tudtára is adtátok , a kapcsolat most kezdene komolyodni. Eddig látszólag minden rendben haladt és semmi jele nem volt. Hogyan reagálnátok ha azt mondaná nektek ,hogy nagyon megszeretett már titeket és komolyra szeretné fordítani a dolgot ezért el kell mondania valamit?

Otthagynátok egyből vagy szépen lassan , kedvesen próbálnátok inkább eltávolodni? 23 éves fiúról van szó.


2016. dec. 13. 00:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"kórházba nem kéne velem járkálnia mert biztos hogy nem megyek többet"

Akkor ki van zárva.

Bárkit támogatok nagyon szívesen, nem csak közeli barátoknak szeretek segíteni, de azt már megtanultam, hogy aki maga nem akar segítséget, azért kár bármit is tenni.

A barátomat neurológushoz kísérgetem, meg még pár helyre a betegsége miatt. Igaz, neki tulajdonképpen nem lenne baja, ha nem menne többé dokihoz ezzel a problémával, de ő mégis akar tenni valamit, és én igazából még élvezem is, hogy segíthetek neki.

Ha viszont otthon szomorkodna, hogy de rossz neki, és nem tolná el a képét egy orvoshoz akkor se, ha az élete múlik rajta, akkor nem áldoznám arra a fiatalságom, hogy leitassam a könnyeit, és ennyi, soha ne tegyünk semmit, ne lépjünk semerre. Egyrészt nem bírnám a tehetetlenséget, másrészt semmilyen téren nem szimpatikus az olyan ember, aki nem akar tenni azért, hogy neki jobb legyen. Ebbe beletartozik a tanulás, a jobb állás keresése, a hobbik terén történő önfejlesztés, és igen, a betegség kezeltetése is.

2016. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nem mondtam ,hogy nem akarok meggyógyulni :D Csak azt hogy kórházba nem feküdnék be többet az biztos, majdnem sikeresen eltettek láb alól legutóbb is 1000x sz*rabb állapotban jöttem ki mint ahogy bementem. Az én betegségemet nem is lehet műteni mégis megtették majdnem...Bravó

Nem csak a műtét a sugár meg a kemó létezik. Ráadásul elég vicces ezeket "gyógymód"-nak nevezni. Én minden erőmmel azon vagyok hogy meggyógyuljak de előbb csinálna ki a fent említett kezelések bármelyike mintha mondjuk mostantól csak ülnék a seggemen és nem csinálnék semmit. Ki az aki ne akarna meggyógyulni nem is értem?

2016. dec. 13. 18:06
 23/23 anonim ***** válasza:
47%

"Bocs, nem állok alá, mert nem jogos :D "


Aha értem, nem jogos, ha szerinted van egy számodra szimpatikus, szerethető férfi, és ha kiderül, hogy gyógyíthatatlan beteg, akkor te el is húzol, sőt már el is temeted fejben, mert 'úgyis vége van", neked meg jár a boldogság, mint "mindenkinek".

Elég jól ismeresem a fajtádat. Te nagyon nem azt gondolod, hogy mindenkinek jár a boldogság. Hanem azt, hogy neked jár. Te vagy az az ember, aki hallani sem akar valódi problémákról, inkább befogja a fülét, és eltakarja a szemét. Majd a közelből is eltiplizik. Tökmindegy, hogyan szépíted, akkor is jellemtelen amit írtál.

2016. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!