Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kedves egy pasi, dicséri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedves egy pasi, dicséri a nőt hogy milyen szép és hogy így szereti úgy szereti, stb. attól tényleg menekülnek a nők?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 23:13
 1/9 Gotland ***** válasza:

Ha nonstop csinálod, akkor mindenki menekül.

Amikor állandó nyálcsorgatásra vágynak a nők, akkor vesznek egy csivavát.

2016. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát azért nem mindig, de sejtem mire gondolsz. Van az a típus aki úgy érzi így kell udvarolni, és az egész üresnek érződik, tartalmatlannak (de nem feltétlenül őszintétlennek), kicsit megszállottnak akár. És ez valóban elég riasztó.
2016. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon riaszt. Szóval én menekülőre fogom.
2016. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Kapcsolatba nyilván nem, de ha udvarolsz ott nem szabad dícsérni egy nőt hiszen rajtad kívül 500 pincsikutya fiu megteszi naponta, szóval azzal hogy mondod csak 1 leszel a sok közül ami már unalmas, egy lány sose fogja ezeket úgy értékelni mintha egy fiunak mondanák.
2016. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha sikerül ráérezned a megfelelő pillanatokra, mikor kell bókolni,dícsérni a nőt,gyakorlatilag teli találat.. ehhez kell érzék, ami szerintem sok gyakorlással, tanulással kifejleszthető ès fejleszthető :)
2016. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha már együtt vagyunk, vagy ismerjük egymást egy ideje, és kezd több alakulgatni, akkor szerintem pl tök alap, hogy a pasi dicsér, meg kedves velem (ugyanez működik visszafele is)

Viszont ha random ember elkezd dicsérgetni, meg "szeretni", úgy hogy még nem beszélgettünk 1 órát összesen, akkor menekülök, mert 10000%, hogy kattant. Ismerem az ilyet, jobb elkerülni. Kicsit se ijesztő.

2016. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha túl korán kezdi az kellemetlen (rossz példa: két nap ismertség után elkezdett becézgetni, birtokjelekkel illetni. 2 nap után nem vagyok senkinek a "kicsim"je vagy "édesem"je), ha pedig túl gyakori a kapcsolatban akkor elveszti a varázsát.

Plusz ott van a harmadik kategória amikor átcsap ömlengésbe.

2016. dec. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem omlengo es tudja, hogy mikor kell, az jo kombo. Parom minden nap elmondja, hogy szeret vagy hianyzom, vagy mast, ha lat eppen, akkor azt, hogy gyonyoru vagyok, vagy hasonlot. Tudom, h van mogotte tartalom is, mert erezteti is, hogy ez igy van, es a hangsulya is jelzi.
2016. dec. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha állandóan ezt csinálod, az elég kellemetlen és idegesítő, és egy idő után semmi jelentése nem lesz a dicséreteknek. Ha kicsípem magam, és az ember azt mondja, jól nézek ki, az jól esik. De ha csak úgy mondja minden nap hatszor, akkor az már nem lesz különleges akkor se, ha kivételesen igaz, érted? :D
2016. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!