Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok miért hazudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok miért hazudnak az interneten (pl: társkeresőn)?

Figyelt kérdés

Az miért van nők és lányok interneten (pl: társkeresőn) azt mondják magukról: aranyosak, kedvesek,hűségesek, jóságosak vagyis normálisak és nem olyan nők mint a többi. Folyamatosan hangoztatják interneten( pl: itt GYK ): Nekik belső a fontos nem a külső. Nem érdekli pénzt. Inkább össze jönnek egy szegény ronda normális pasival, mint jóképű gazdag rosszfiúval. Őket nem érdeklik jóképű gazdag menő pasik.blabla

Hogy lehetséges valóságban ellentétjét látom?

Azt látom valóéletben lányok nők többsége alpári, bunkók, csúnyán beszélnek. Úgy viselkednek mintha, ők sz.rták spanyolviaszt. Nekik igenis számít milyen külseje van férfinak, mennyi pénze van férfinak.


Miért hazudnak interneten?



2016. dec. 14. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Amiért a fériak is, nehéz ugye?
2016. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért hiszik azt a ronda férfiak, hogy csak mert a külsejük csúnya, automatikusan rendesek lesznek, a jóképű társaik pedig mind bunkók?
2016. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy minél többen rájuk írjanak.
2016. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a belső volt fontos mindig is, de az olcsó és üres nők elnyomják a "piacról" a normális, hétköznapi, dolgozó nőket.
2016. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Minden kérdésnél megkérdezem, de soha nem kapok rá választ, csak 0%-ot, hogy honnan szedtek ilyen nőket? De most komolyan. Nekem egyetlen (1 db) nő ismerősöm van, aki a pasik pénzére megy, de róla ezt tudja mindenki, amelyik pasi összejön vele, az is tisztában van ezzel, onnantól kár sírni.. Az összes többi lány/nő ismerősömnek a kapcsolat milyensége, érzelmek, stb fontosak.


Másik észrevétel: mi ez a sztereotípia, hogy ronda pasi = kedves, rendes, aranyos fiúka, míg jóképű pasi = bunkó, arrogáns, buta, stb..? Nekem elég tág az ismerettségi köröm, és sokféle embert ismerek, az ország különböző részeiből, kisvárosból, nagyvárosból, diplomást/egyetemistát, szakmunkást, diszkós cicafiút, szétvarrt metálost, stb, és átlagban azt látom, hogy a külsőnek konkrétan semmi köze ahhoz, hogy valaki kedves, vagy sem. Személyszerint irántam életem során a leginkább alja bunkó agresszív viselkedést csúnyácska pasik tanúsítottak.


Harmadik észrevétel: aki azt mondja, hogy a külső nem számít, az hazudik. Ki akarna olyan emberrel együtt lenni, olyat csókolni, olyannal lefeküdni, akihez nem vonzódik? Ez nem a nők hibája, a pasik is a szép lányokhoz vonzódnak, ez ilyen. Viszont szerintem alig van pár olyan ember mindkét nemben, akinek olyan külseje van, hogy senki nem tudna hozzájuk vonzódni. Kinek mi a szép, ugye.


Negyedik észrevétel: Oké. Én leírom, hogy ilyen vagyok. Hogy nekem fontosabb, hogy egy pasi kedves legyen, mint hogy legyen pénze. Te ennek megörülsz, hogy "jé, vannak ilyen lányok is", hétvégén elmész szórakozni, fűzöl egy csajt, aki lepattint, mert nincs fullos kocsid, mert neki az a fontos. Most ettől én, meg még pármillió nőtársam miért lenne szemét? Valamint én miért lennék hazug? Az, hogy valaki leír valamit a neten, a többieket abszolút nem kötelez semmire. Ha kiírsz egy kérdést, hogy ki szereti a milánói makarónit, és odaírja 20 ember, hogy ők igen, akkor elkönyveled, hogy mindenki imádja? Miért? Én pl akkor se enném meg, ha kényszerítenének. Közöm nincs ahhoz, hogy más mit mond, mit ígér, meg mit tesz élőben.

Én is kapálózhatnék, hogy a pasik hazudnak, mert itt azt kamuzzák, hogy nekik kedves lány kell, a valóságban meg akárhány emberrel voltam kedves, mind átgyalogolt rajtam.... de mi értelme lenne? Pl te nem ártottál nekem, miért neveznélek téged hazugnak, meg szemétnek? Az a szemét, aki bántott. Nem a többi x millió..... Nem kéne általánosítani.

2016. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megvan az esedékes napi kérdés a témában.

Köszönjük.

2016. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb az önfényezés, mint az önkritika gyakorlása.
2016. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok társkeresős nővel ismerkedtem már meg. Csak annyira fontos a külső, hogy megfogja őket valami. A pénz nem lényeg nekik, csak dolgozzon a férfi, ne legyen minimálbéres. Ellenben a magabiztosság majd mind számára lényeges egy férfiban. Sajnos ott a legjobb oldalukat írják le, hogy őszinték, kedvesek, figyelmesek, viccesek, türelmesek, stb. Ellenben élőben azért vannak differenciák. Ott azt kell leírni, mert az a megfelelő értékrend. De senki sem tökéletes, azért valamennyire minden nő más és eltér ettől az ideáltól. Élőben kell ismerkedni, társkeresős kapcsolatok 95%-a bukás. Tapasztalat. Élőben jön ki a másik énje, ne mögött más az ember. 32 F.
2016. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert csak akkor pontoznak fel,ha azt írod, amit a nép olvasni akar..ha leírod a saját véleményed, lepontoznak..ez miért van? Szerintem a gyakorikérdéseknél képmutatóbb oldal nincs,ennek ellenére én szeretem..de inkább csak mint egy barátot..egy nagyon jó barátot..
2016. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Harmadik észrevétel: aki azt mondja, hogy a külső nem számít, az hazudik. Ki akarna olyan emberrel együtt lenni, olyat csókolni, olyannal lefeküdni, akihez nem vonzódik? Ez nem a nők hibája, a pasik is a szép lányokhoz vonzódnak, ez ilyen."


Azért az nagy különbség, hogy valaki szép vagy valaki mesterségesen elváltoztatja a külsejét azért, hogy ilyennek vagy olyannak tűnjön. :)

2016. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!