Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van valaki evekig egyedul? Miert nem talal part maganak vagy talalnak ra? Hogyan lehet ebbol a godorbol kikerulni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy a média és minden arra próbálja rávenni az embereket, ha egyedül van akkor ő rossz, nem elég jó, vagy épp gödörben van. Pedig valójában nem jelent semmit. Egy normális párt nagyon nehéz és sok idő találni.
2016. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenki keres vagy akar társat, mert pl. az élethelyzetében nem hiányzik neki a párkapcsolat. Voltam évekig egyedül, nem ismerkedtem, nem akartam kapcsolatot - nem zárkóztam el teljesen, de nagyon jól éreztem magam nélküle, én alapból egyedül is teljes embernek érzem magam, szeretem a munkám, van hobbim, barátaim, programjaim, úgy voltam vele, hogy majd esetleg ha tényleg a megfelelő emberrel találkozom, akivel minden fontos dolog stimmel - ez el is tartott 4 évig. Nem mindenki számára kilátástalan gödör az egyedüllét.
2016. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
azért, mert tudom hihetetlen számodra, de egyedül is lehet élni!
2016. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Feltetelezzuk az egyedulallo szemely akar parkapcsolatot de evekig semmi emlitesre melto nem jon ossze. Nem arrol beszelunk hogy mit terjeszt media. Persze egyedul is lehet boldog lenni de az ember megiscsak tarsas kapcsolatra teremtetett
2016. dec. 15. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Az nagyon szubjektív, hogy melyik a gödör...
2016. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

"de az ember megiscsak tarsas kapcsolatra teremtetett"


Ezt a teremtés könyvében olvastad? :D

2016. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Fogalmam sincs, de valaki már igazán rám találhatna. 21/L
2016. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

"de az ember megiscsak tarsas kapcsolatra teremtetett"


Hát ez ..vára nem így van! :-D

2016. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Van, amikor fontosabb gondjaid is vannak, mint a társkeresés. Én pl. ez az eset vagyok. A társkeresés a legkisebb problémám, így eléggé hátra sorolódott. Különben ismerek olyat, aki megfelelő társam lehetne, csak vagy túl korán vagy túl későn találkoztunk, majd a sors eldönti, ha összetartozunk, és együtt kell lennünk az élet úgyis megoldja, hogy összehozzon minket, de amikor megismertük egymást (nem társkeresési céllal), akkor nem volt alkalmas, hogy összejöjjünk, a kötődés viszont így is kialakult, szóval talán csak idő kérdése.

Nekem minden esetre most a legfontosabb, hogy a megélhetésemet tartósan és hosszú távon súlyos kimerültség nélkül megoldjam.

Egyébként meg csak azért, hogy legyen valakim, soha nem kerestem társat, inkább vagyok egyedül, de nem vagyok kapcsolatfüggő. Nem arról van szó, hogy nem is akarok, volt is már kapcsolatom, szóval szereztem tapasztalatot, de kibírom a várakozást, amíg nem lehetek azzal, akivel valóban dolgunk van egymással. Nem akarok mindenkit kipróbálni, és nem születtem nyúlnak, hogy bárkivel jó legyen, nem jó bárkivel.

2016. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Fogalmam sincs, hogy lehet. Ha tudnám, már nem ebben az állapotban lennék. Na jó, nem is áldott állapotban :D
2016. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!