Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejönnek az ilyen nagyon hosszú szakállas és nagyon belőtt hajú férfiak, akik heti szinten látogatják a borbélyt?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 16. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Nekem tetszenek kívülről, de akkora felszínes műmájerek, hogy kapcsolatra nem kellenének
2016. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem.
2016. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A szakáll nagyon bejön, a haj nem.
2016. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Igeeen! Eloszor nekem sem jottek be, de a parom szakallat novesztett es nagyon jol all neki. Igaz, nem ekkora, mint ennek a kepen, de eleg hosszu. Nekem tetszik. Szerintem ferfias es egyaltalan nem igenytelen, m jar borbelyhoz rendszeresen :)
2016. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hosszú szakáll... Jellegzetes haj... Hmmm


[link]

2016. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

A haj kimondottan tetszik,alapvetően a szakáll is de ami itt a képen az már túlzás nekem.

Legjobb példának a legutóbbi konyhafőnökből Lászlót tudnám felhozni...azonnal plátói szerelembe estem.

2016. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem.


Amióta vonzódom a fiúkhoz, férfiakhoz, mindig a borotvált arcúak jöttek be.


Ez meg már annyira rossz, hogy műnek néz ki, Sims-ben csináltam régen poénból ilyeneket.

2016. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy aki férfi és "mű" az fúj, de a nőknél oké a külső manipulálása :D

Kettős mérce rulez!

2016. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de ismerek olyat, aki odáig van az ilyen stílusú pasikért.
2016. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kettős mérce, én írtam egyedül, hogy műnek néz ki. Annyira nevetséges, hogy műnek néz ki. Nekem van olyan barátnőm, akinek olyan karvalyorra van, hogy műnek néz ki, mintha felcsatolható lenne.


Mellesleg a férfiaktól függ, hogy milyen nőkre mondják, hogy oké.


Nekem a szakállról ez jut eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU

2016. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!