Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy a nők a mentális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nők a mentálisan beteg férfiakat utálják a legjobban?

Figyelt kérdés

A férfinek elég csak 5 méteren belül tartózkodnia és a csaj mindjárt fenyegetően néz rá.


Az ilyen férfivel egyszerűen úgy beszélnek mint a kutyával.

(akkor is ha enyhe betegségről van szó)



2016. dec. 17. 12:43
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
15%
Nem vettem észre eddig, hogy vannak nem mentálisan beteg férfiak.:) Szerintem mindenki az. Mindenkinek vannak dilijei. Kinek nem? Neked mi a betegséged?
2017. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem hiba nélkül való, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki mentálisan beteg. Aki mentálisan beteg, az beteg, nem kellene félvállról venni, mert eléggé súlyos következményei lehetnek...
2017. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha csorog a nyala kozben akkor oda se nezek inkabb...
2017. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pánikbeteg csaj vagyok, nem nagy dolog, de ahhoz éppen elég, hogy ne utáljak senkit csak mert a pszichés állapota nem átlagos.

Nem tudom, mi sülne ki abból, ha összejönnék egy sorstárssal. Vagy segítenénk egymáson, vagy nagyon durván lehúznánk a másikat.

2017. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%
Tanubizonyságot tesznek itt is a válaszoló nők az együttérzésükről és a felebaráti szeretetükről... -.-
2017. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Most ha azt írom, hogy igen, akkor elkönyveled, hogy mentális betegséged van, és megnyugszol, hogy másokat lehet szidni? Elég szánalmas, hogy itt a neten valaki önmagát pszichologizálja, hogy a másik nem miért nem néz rá. Tudod, nekem papírom van róla, hogy valóban mentális betegségem van, pszichológus állította ki, még gyerekkoromban, mégse szidom a másik nemet meg a világot. Ne a netről pszichologozáld magad, és ne használja nagy szavakat (betegség, utálat...)
2017. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem, a nők a csúnya férfiakat utálják a legjobban. Ha van is összefüggés, legfeljebb fordított: aki nagyon sok rosszat kap a nőktől, az lehet, hogy ettől mentális beteg lesz.
2017. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem igaz, sőt!

Több olyan mentális betegség, vagy rendellenesség van, amelyre az a jellemző, hogy a "beteg" nemcsak hogy el tudja titkolni az állapotát, de határozottan vonzó személyiségként mutatja magát, majd igen ügyesen manipulálja a párját, szerelmét.

Az "áldozat" nem is tudja, hogy mi történik vele, csak azt érzi, hogy valami nincs rendjén, és menekülne, de nem tud, mert segíteni is szeretne a szeretett társának.

Természetesen más a helyzet az olyan mentális betegekkel, akiknél külső jegyei is vannak a betegségüknek, azokkal szemben mindenki, aki nem szakember félelemmel, viszolygással reagál.

2017. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%

# 5

Ó! Itt vagy újra köreinkben Ocsmányalacsony! :D

2017. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%
Nők szeretik a agresszív idegbeteg férfiakat.
2017. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!